Як зробити вікна максимально теплими

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Сучасні пластикові вікна зобов’язані виконувати кілька основних завдань, наприклад, захищати будинок від снігу, вітру, пилу, а крім цього ще й зберігати тепло.

Ось основні критерії, які допомагають зробити ваше вікно максимально теплим:

Пластиковий профіль

Теплоізоляційні якості профілю залежать від його ширини, розмірів і кількості в ньому камер. Найчастіше використовують трикамерні профілі, проте останнім часом в дачному і міському будівництві популярність набирають також і чотирьох, п’яти і навіть шестикамерні ПВХ-прфіля.

Готові склопакети

Переважна частина площі системи вікна займає склопакет, а це означає, що через нього і йде найбільше кількості тепла. Щоб дані втрати запобігти застосовують різноманітні варіанти: підвищують кількість камер в склопакеті, інертним газом (криптон, аргон) заповнюють межстекольное простір, застосовують особливі низькоемісійним скла.

Теплозберігаючі низькоемісійним скла покриваються дуже тонким шаром срібла, який тепло пропускає всередину квартири, проте не дозволяє вийти йому назовні. Готові однокамерні вікна стандартних габаритів з подібними стеклами коштують дешевше, ніж звичайні двокамерні, а зберігати тепло можуть набагато краще.

Фурнітура та ущільнювачі

Гумові високоякісні фурнітура та ущільнювачі гарантують герметичне закривання стулок. У разі утворення щілини в пластиковому вікні або ж просідання стіни, після установки, вистачити і вірно відрегулювати фурнітуру. У разі втрати ущільнювачем еластичності (відбувається таке при частому закриванні і відкриванні), спробуйте його «реанімувати» за допомогою мастила на силіконовій основі або ж змініть повністю весь ущільнювач.

Високоякісний монтаж – це запорука тепла в будинку
Непрофесійний монтаж – це найчастіша причина протягів. Найчастіше дме саме через невірно встановлених укосів – в даному випадку досить-таки зняти укоси, знову їх утеплити і знову встановити правильно. Якщо ж відчувається з-під вікна, знизу, тоді на перший час щілину між підвіконням і вікном заливають за допомогою монтажної піни, після цього – з зовнішньої сторони вікна капітально закладають.

Теплі і сучасні пластикові вікна зобов’язані мати всі перераховані вище критерії. Тоді є можливість домогтися прекрасного заощадження тепла всередині приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *