Як уникнути утворення конденсату на вікнах

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

З приходом холодів і, відповідним, зниженням температури на вулиці, вікна з металопластику промерзають, в результаті цього на них утворюється конденсат. Чи не знайома історія? Як уникнути на стеклах утворення конденсату?

Тут справа не в самому пристрої вікон, а також не в якості їх установки. Хоч власне якість установки грає чималу роль. Наприклад, не глибоко посаджене вікно в стіну призводить до появи конденсату. Тут суть в іншому. Металопластикові вікна змінюють докорінно мікроклімат приміщення, руйнуючи звичний теплообмін для нас з вулицею.

Причиною утворення конденсату є вологість. Якщо волога більше 35-58%, вона конденсується на холодних поверхнях. Бажаєте позбутися від цвілі і конденсату, стабілізуйте вологість в своїй квартирі.

Найдоступніші способи

Це – регулярно провітрювати квартиру. Холодне повітря, в результаті провітрювання потрапив в приміщення, гріється, в результаті – вологість має можливість збільшитися. При морозі на вулиці, провітрювання не повинні бути тривалими. В період осінь-зима не варто провітрювати квартиру довго, тому що стіни будівлі, які охолоджуються з двох сторін, швидше остигають. При правильному дотриманні даних умов провітрювання, тепло з квартири практично не буде йти, вологість же буде в нормі і відповідно зникне конденсат.

Є можливість, встановлюючи металопластикові вікна, встановити мікропровітрювання, тоді можна буде провітрювати квартиру без вас, і ви не будете весь час піклуватися, щоб відкрити і закрити вчасно вікно.

Збільшення вологості в квартирі може відбуватися з найрізноманітніших причин. На кухні, в процесі приготування їжі, у ванній кімнаті при використанні води, навіть холодної. Ви не повірите, але з поверхні тіла людини, в період сну, за одну ніч, випаровується півлітра-літр води! З цієї причини, швидше за все, встановити мікропровітрювання не просто зручно, але і потрібно.

Досить важливо усвідомити, що утворення конденсату відбувається ще й не з причини не вірно встановлених або виготовлених вікон, а всього лише тому, що їх технічні характеристики не знаходять відповідності з нашими умовами користування. Звуконепроникні, герметичні вікна стають перепоною для вентиляції повітря, що призводить до збільшення вологості повітря і моментального появи конденсату. Він же в свою чергу призводить до появи грибка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *