Як можна використовувати балкон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Що у Вас перебувати на балконі? Як правило, це речі, які Ви помістили туди «на тривале зберігання», склад старих банок-склянок, предметів, які Вам шкода викидати. Це хвороба нашого суспільства. Напевно, ще з радянських часів ми звикли зберігати на балконах всі непотрібні речі, та й потрібні, які незабаром стануть «непотрібними». Але, якщо вдуматися, то балкон – це додатковий простір, яке при правильному підході ставати ще однією кімнатою вашої квартири. А так як більшість сімей живуть в малогабаритному житло, то це простір потрібно використовувати з користю. Як можна використовувати балкон?

Місце для прекрасного: оранжерея

Багато господинь люблять квіти, так чому ж не використовувати правильно простір і не помістити на балконі оранжерею. Саме там квіти будуть відчувати себе максимально комфортно, адже є денне світло, місце для росту і волога атмосфера. Крім того, серед квітів можна помістити столик з кріслами і прекрасно проводити час в єднанні з природою.

Місце для здоров’я: робимо тренажерний зал

Балкон своїми руками – це найпростіше, що Ви можете зробити. Ви любите спорт? У Вас в квартирі не вистачає місця для тренажерів і спортивного спорядження, тоді лоджія – це ідеальний вихід для тих, хто стежить за своїм тілом. На таку лоджію можна помістити акустичну систему для виконання вправ, спеціальні килимки, тренажери, м’ячі, гантелі та інше обладнання, яке можуть Вам знадобитися.

Місце для дітей: ігровий зал

Вашим діткам мало місця в квартирі? Завжди є рішення влаштувати додаткове ігрове місце на балконі, де дитина може вдосталь награтися з улюбленими іграшками. Там можна встановити навіть повноцінну залізну дорогу, шведську стінку, навчальні плакати і інші ігри, де дитина буде не тільки гратися, а й розвиватися. Дизайн балкона цілком залежить від Вашої фантазії.

Місце для роботи: робимо робочий кабінет

Якщо Ви працює вдома, або часто берете на будинок роботу, то на балконі можна організувати затишне місце для Вас, де Ви зможете усамітнитися і цілком зайнятися роботою. В такому випадку бажано зробити хороше освітлення, робоче місце і поставити комп’ютер. Все це поміститься навіть на найменших балконах.

Місце для творчості: майстерня

Якщо Ви любите творчу роботу або Ваша діяльність пов’язана з творчістю, то лоджія стане ідеальним місцем для усамітнення. Вам необхідно буде обладнати балкон в залежності від Ваших переваг? Помістити шафи і полиці для обладнання і матеріалів, створити природне освітлення, вибрати нейтральну колірну гамму.

Ремонт балкона – це не клопітка і досить недороге задоволення. Необхідно тільки захотіти. Адже багато речей на цій території Ви можете зробити самі. Дайте собі можливість пофантазувати, і Ви побачите, як перетворитися навіть таке непримітне місце, як балкон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *