Як можна недорого засклити балкон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Безумовно, засклений балкон можна застосовувати з набагато більшою користю, ніж відкритий. В результаті скління балкона, в квартирі додасться ще одне, хоч і маленьке, але все-таки приміщення, яке може підійти, наприклад, для розведення на ньому кімнатних квітів або для проведення там дозвілля. Для того, щоб заощадити на такому, здавалося б, недешевому задоволенні, як скління балкона, досить дотримуватися ряду нескладних рекомендацій.

Для початку необхідно підібрати оптимальний матеріал для рами. Фахівці рекомендують звернути увагу на дерево. Сучасні дерев’яні рами оснащуються склопакетами, а сама деревина проходить через кілька ступенів спеціальної підготовки, таких як висихання деревини, її грунтовка і фарбування. Подібна конструкція здатна забезпечити високу ступінь звуко- і теплоізоляції. Стулки в дерев’яних рамах можуть бути як поворотними, так і відкидними. Дерев’яна рама здатна подарувати неповторне відчуття затишку в домі і, звичайно, близькості до природи близькості до природи.

Але при бажанні заощадити на склінні балкона, краще підуть, звичайно ж, пластикові рами, так як вони обійдуться майбутнім власникам набагато дешевше, ніж дерев’яні. Подібна конструкція також може забезпечити відмінний рівень тепло- і звукоізоляції. Скління балкона пластиком дає тишу, затишок і тепло, а також захищає від негативних погодних впливів. Металопластик є більш економним способом по ряду причин. По-перше – це його довговічність. Вікна на балконі не доведеться міняти багато років, адже виробники вказують термін служби до 50 років. Також металопластик дуже простий в догляді за ним і не вимагає додаткових великих витрат. Можливі забруднення можна усунути мильним розчином, а фурнітуру потрібно змащувати не частіше 1 разу на рік. Багато віконні компанії зараз, в силу конкуренції надають покупцям істотні знижки і мають хороші дисконтні програми.

Слід звернути увагу також на рами з алюмінію, які, як і дерев’яні є екологічно чистими. При цьому зовні вони практично не відрізняються від пластику. Алюміній набагато тонше і легше, ніж дерево, тому балкон здатний довго витримувати таку віконну конструкцію. Скління балкона алюмінієм буває як холодну, так і тепле. Скління холодним алюмінієм є найбільш дешевим варіантом, призначеним, передусім для захисту від негативних зовнішніх впливів. Теплий алюміній значно дорожче, але він здатний забезпечити більш ефективну теплоізоляцію.

Існує нестандартний вид скління балкона.

За рахунок створюється відчуття, що скла взагалі немає, балкон і кімната стають набагато світліше. Але цей вид засклення зовсім непрактичний для місцевого клімату, так як скло починає тремтіти і шуміти вже навіть при невеликих подувом вітру.

Таким чином, можна прийти до висновку, що найбільш економічним, а головне, практичним і естетично ефектним способом засклити балкон, є використання саме металопластику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *