Внутрішнє оздоблення лоджій і балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Багато споживачів після завершення скління лоджій або балконів починають всерйоз подумувати про подальшу внутрішнього оздоблення лоджій або балконів. Адже це ж додаткова площа вашої квартири, яку можна використовувати на свій розсуд. Хтось вирішив у своїй лоджії або балконі влаштувати зимовий сад, комусь захотілося там облаштувати кабінет для роботи за комп’ютером, а хтось у такий спосіб хоче продовжити кімнату.

Внутрішнє оздоблення підрозділяється на кілька етапів

Таких як утеплення стелі, підлоги і стін лоджій або балконів, настил підлог в лоджіях або на балконах, облицювання стін гіпсокартоном, вагонкою або панелями, настил підлогового покриття, установка вбудованих меблів. Спочатку виробляють утеплення. Для цього застосовують спеціальні утеплювальні матеріали, такі як пінопласт, пенофол, екструдований пінополістирол. Мінеральну вату вже не рекомендується застосовувати для таких цілей, тому що її екологічність не доведена. Потім виконують настил підлог в лоджіях або на балконах за допомогою дерев’яних ДСП або ОСБ плит, які укладають на змонтовані і укріплені лаги. Дошки для цих цілей застосовують не дуже довгі, тому що при великих перепадах температури можлива їх деформація, і, як наслідок – утворення в них щілин і скрипіння підлоги. Якщо ви збираєтеся на своєму балконі, або лоджії обладнати додаткове робоче місце або зону відпочинку, тоді вам буде потрібно зробити теплі підлоги у вашій лоджії або балконі. Теплі підлоги в лоджіях або на балконах існують водяні (використання труб) і електричні (інфрачервоний електропідігрів). Після монтажу підлоги виробляють внутрішню обробку за допомогою різних оздоблювальних матеріалів на ваш смак. Для цього застосовують гіпсокартон, дерев’яну або пластикову вагонку, МДФ панелі. При облицюванні за допомогою гіпсокартону потрібно подальше обштукатурювання і фарбування. Дерев’яна вагонка також вимагає фарбування або лакування, але вона більш екологічна, і її легше відремонтувати, а ще на неї легше встановити елементи декору. У пластикової вагонки великий вибір кольорів, вона проста в догляді. При облицюванні МДФ панелями не помітні стики, а значить можна з легкістю приховати нерівності стін, у них також мають великий вибір кольору і дуже простий догляд. Загалом, ви самі вирішуєте, що вам більше підійде. Після обробки стін на дошки підлоги укладають ламінат, паркет або лінолеум. І після цього монтують вбудовані меблі. Вона може бути зроблена з облицювального матеріалу. Це можуть бути полки, шафи, антресолі, все, що побажаєте. А ще ви можете зробити освітлення на своєму балконі або в лоджії, або встановити сушилку для прання.

Ось, начебто, і все, про внутрішню обробку лоджій або балконів. Імпровізуйте, експериментуйте з різними матеріалами, і ви до невпізнання перетворіть вашу лоджію або балкон за допомогою внутрішнього оздоблення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *