Виробництво вікон з металопластику

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Процес виготовлення будь-яких видів металопластикових вікон, як складних конструкцій, так і простих, починається зі складання робочих креслень. Ті фахівці, які займаються зараз розробкою профілів, мають в своєму розпорядженні спеціальні комп’ютерні програми, які полегшують їм це завдання. Програми створені для того, щоб допомогти найбільш раціонально і економно виконати замовлення, а також для того, щоб більш точно виконати статичні розрахунки і калькуляцію витрат.

Сучасні виробники, як правило, постачають готові ПВХ – профілі стандартною довжиною близько 6 м, які покладені на спеціальних палетах. А вже на складальних ділянках їх нарізають під необхідні для виконання замовлень розміри. Далі відбувається армування цих профілів підсилювальними елементами зі сталі, в них також фрезеруються всі отвори, необхідні для провітрювання і відведення води і, звичайно ж, для кріплення фурнітури.

Етапи виготовлення:

Далі, підготовлені таким чином заготовки потрапляють на наступний технологічний етап, тобто на зварювання. Окремі профілі рам і стулка з’єднуються між собою за допомогою зварювання встик, яка проводиться із застосуванням нагрівального елементу. Цей момент є дуже відповідальним. Важливість його пояснюється тим, що саме від точного дотримання всього технологічного режиму, від чіткого дотримання температури, часу, тиску, багато в чому залежить якість майбутнього вікна.

Далі рами і стулки, вже зварені і з захищеними швами потрапляють на наступний етап технологічного процесу – встановлення віконних ущільнень. Среднеуплотнітельние прокладки в більшості випадків встановлюють вже самі виробники, тому в процесі виготовлення профілі зварюю в цільну раму вже з наявністю прокладок всередині них. Інші ж різновиди ущільнювачів вставляють зазвичай вручну за допомогою спеціальних призначених для цього роликів. На високопродуктивних лініях встановлені автомати для того, щоб виробляти установку ущільнювачів конвеєрним способом.

Фінальною операцією ПВХ профілів є проведення їх остаточного монтажу. Установку склопакетів для майбутніх вікон здійснюють строго у вертикальному положенні, фіксуючи їх на спеціальному стенді. На ньому вікна жорстко зафіксовані як по вертикалі, так і горизонталі, що дає можливість правильного встановлення склопакетів та регулювання фурнітури. Вікна неправильно зібрані досить складно, а часом навіть і неможливо, відрегулювати точно перебуваючи вже на об’єкті.

У виготовленні оригінальних лучкових і напівкруглих арок застосовують спеціальні гнучкі установки.

Якість профілю, поряд з якістю збірки самого вікна є важливими факторами настільки високих споживчих властивостей, які мають зараз вікна з металопластику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *