Винос балкона – розширено

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Багато, перед тим як зважитися засклити балкон, цікавляться, яким способом і в якій мірі можна здійснити збільшення балкона або лоджії? Звичайно ж, якщо міркувати розсудливо, стане зрозумілим, що збільшити балкон в 2 або 3 рази неможливо, у всякому разі, для жителів багатоквартирних будинків, що пов’язано із загальною конструкцією будівель і з нормами їх експлуатаційної безпеки. Але стандартна величина виносу може скласти приблизно від 10 до 45 см. У тих чи інших випадках вона може бути абсолютно різною, тому остаточний вердикт може винести тільки фахівець після огляду балкона. Звичайно, такі цифри на перший погляд не вражають, але в реальності навіть ця величина виносу може в підсумку надати простір для діяльності і експериментів при експлуатації новенького балкона.

Часто, ті, хто вже зробив винос свого балкона, в літній час дозволяє собі організовувати там зону відпочинку, або невеликих розмірів робочий кабінет, де, перебуваючи на свіжому повітрі, можна цілком комфортно проводити час і відчувати себе. При цьому, замовивши винос балкона, зараз можна також провести там електрику або, при необхідності організувати там підлога з підігрівом. Якщо ж все-таки планується залишити балкон під склад для невикористовуваних речей, то після винесення їх там можна буде розмістити набагато більше.

Існує 2 способи виносу балкона:

Винос по підвіконню і винос по підлозі. У разі винесення по підвіконню, тобто винесення металопластикових вікон за кордону балкона на ширину самого підвіконня, така конструкція буде повністю безпечна. На підвіконня можна буде і ставити громіздкі предмети, і самим спиратися, і навіть перебувати там цілою компанією, не створюючи аварійні ситуації. Після проведення всіх робіт такі балкони з виносом виглядають зовні великими, і створюється відчуття набагато більшого простору. Також в розпорядженні власників балкона з’являється і широке підвіконня, який можна використовувати по їхньому смаку й уподобань, наприклад, розставити безліч красивих квітів в яскравих горщиках. Такі великі об’ємні підвіконня можна використовувати і у вигляді книжкових полиць. Крім усього зручності і функціональності, підвіконня дозволить зміцнити і всю конструкцію балкона, що є особливо актуальним в старих, постарілих будинках, які потребують капітального ремонту.

Такий різновид виносу балконів, як винос по підлозі, вже є більш складною операцією, адже в цьому випадку буде збільшена площа статі.

Часто після проведення на балконі внутрішньої і зовнішньої обробки він стає невеликою кімнатою, де можна компактно розставити навіть м’які меблі, невеликий стіл, і ще залишиться невелика вільна ділянка. Навіть взимку на такому балконі буде просторо і комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *