Використання і догляд за металопластиковими вікнами

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Важливим плюсом пластикових вікон є легкість догляду за ними. Вони майже не мають потреби в ремонті косметичному і спеціального обслуговування, але, безумовно, є якісь правила, дотримуючись яких продовжити службу ваших вікон. Розуміється під цим підтримка в справності віконних деталей, систем ущільнення, запірних механізмів.

Проводить потрібно такі профілактично роботи:

варто довіряти водовідвідні отвори і прочищати їх при необхідності;
варто переглядати зовнішність вікон і очищати її при необхідності;
дуже просто миються віконні ПВХ профілю за допомогою їх гладкій поверхні. Для миття можна застосовувати звичайні засоби для чищення. Не застосовувати препарат шліфуючі і порошкові засоби для чищення, тому що поверхня через них стане шорсткою. Заборонено використання нітросоставов, бензину, абразивних речовин;
раз на півроку проводити регулювання фурнітури;
щороку змащувати запірні місця і рухливі частини, застосовуючи лише масла і жири, без смол і кислот;
перевіряти знос і кріплення вузлів, особливо впливають на безпеку. Підтягувати гвинти кріплення при необхідності або міняти дефектні елементи.
варто довіряти на предмет пошкодження ущільнювальні прокладки, дивлячись і на ущільнення скління. Ущільнювачі потрібно очищати від бруду.
щоб зберегти властивості ущільнювачів на тривалі роки, потрібно в них втирати кілька разів на рік тальк або силіконове масло. Особливу увагу! Для протирання ущільнювачів не використовувати концентровані розчинники. Для догляду та захисту застосовуйте лише кошти, які не руйнують захист деталей від корозії.
У ваших нових вікнах необхідно час для протирання всіх рухомих елементів фурнітури. З цієї причини відбувається, що в перший час, закриваючи стулки потрібно прикладати зусилля. Після фурнітура притирається, і стулка «ходить», не напружуючись.

Не чіпайте пластикові вікна гарячими предметами – Щипца для випрямлення волосся, кип’ятильник, праска.

Не допускайте ударів по зовнішній поверхні ПВХ-профілю і не тріть його.

Постійно провітрюйте квартиру з метою попередження запотівання скла, або ж при бажанні є можливість поставити кондиціонер. Виключайте попадання в фурнітуру і механізми залишків, крейди, піску будівельного розчину.

Щоб вікно тривалий час радувало вас і функціонувало бездоганно, дотримуйтесь ці правила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *