Вікна з ПВХ – вирішення питання теплоізоляції

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Сучасні металопластикові вікна відмінно справляються з виконанням своїх основних функцій: тепло – і звукоізоляцією. Для збереження в холодну пору року тепла в приміщенні металопластикові вікна ідеально підійдуть. Дуже важливим є проконтролювати момент, щоб їх установка була проведена належним чином і щоб віконні склопакети неодмінно були енергозберігаючими.

Є кілька основних показників

Вони прямо впливають на забезпечення вікнами теплоізоляції. Ще зовсім недавно металопластикові склопакети, вироблені фірмами країн СНД, мали максимальну ширину в 58-60 мм. У підсумку, на основі досвіду їх застосування, розробники прийшли до висновку, що оптимальною шириною є 58 мм. Але, пошук оптимальних розмірів для максимального теплозбереження тривав, і фірми-розробники створили віконний профіль з шириною в 70 мм. Дані профілі зараз користуються величезним попитом, тому більшість виробників робить акцент саме на їх виробництво. І продовжують і далі проводити свої розробки в сфері збільшення ширини віконних профілів.

Також зараз існує чималий вибір вікон з металопластику з різним числом камер в них. У ПВХ – профілях, наприклад, шириною в 58 мм число цих камер дорівнювало 3, при цьому кожна з камер виконувала свою функцію. Найперша камера служила для заощадження необхідної температури. Першою камерою вважається та, яка розташовується зовні. Середній камерою, тобто другий, є камера, яка містить армуючий профіль. Третя камера склопакета відповідає за кріплення всієї фурнітури.

Надалі, з розвитком сучасних технологій і після створення профілю з шириною в 70 мм, трьох камер перестало вистачати. Тепер з’явилося додаткове нічим не зайняте простір. В результаті компанії-виробники вікон почали проводити експерименти і додавати нові камери. Це нововведення абсолютно не шкодить вікнам з металопластику, а навпаки, як раз підвищує їх теплоізоляційні властивості.

Зараз вже навіть існують вікна з металопластику з 6 камерами. Але виробники і далі проводять розробки нових ефективних методів щодо поліпшення енергозберігаючих властивостей вікон з металопластикового.

Одним в числі перших рішень в цій сфері розробок було збільшення глибини установки склопакета. У нових енергозберігаючих склопакетах їх встановлювали вже на 21 мм углиб замість звичних 18 мм. А адже саме в результаті збільшення глибини установки склопакета, дистанційна рамка, яка відповідає за проведення холоду, переходить в зону тепла. Завдяки цьому склопакети якраз і отримують можливість протистояти низьких температур. Такі металопластикові вікна, які мають енергозберігаючої функцією, ідеально підходять для установки в місцях з холодним суворим кліматом. Також для заощадження тепла була збільшена і ширина склопакетів, приблизно на 10 мм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *