Вікна з ПВХ – гарантія шумоізоляції

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Шум від транспорту, що рухається, від роботи промислових підприємств, будівельних і ремонтних робіт, що проводяться на вулиці, і багато інших звуки переслідують сучасних жителів великих міст цілими днями і не найкращим чином впливають на загальний стан. Це робить їх неминуче нервовими і занадто дратівливими. Звідси і бажання – прибігти додому після довгого робочого дня, щоб зайти в квартиру, закрити за собою двері, відволіктися і нічого більше не чути. Але якщо і вдома зробити це не особливо виходить, пора поставити питання про шумоізоляції. Для цього ідеально підходять сучасні металопластикові вікна, які мають відмінні шумоізоляційні характеристиками.

Вікна з ПВХ – гарантія шумоізоляції

Досить просто поміняти свої старі неактуальні вікна на нові і високотехнологічні шумопоглинаючі металопластикові конструкції. У даній ситуації головне серйозно підійти саме до підбору самого склопакета, який і виконує звукоізоляційні функцію, будучи вставленим в ПВХ – профіль.

Можна зупинити свій вибір на склопакеті з однією камерою. Він, як правило, складається з 2-х стекол і непогано захищає приміщення від стороннього шуму. Але, якщо за вікном шумить, наприклад, траса, то цієї конструкції може виявитися недостатньо. В цьому випадку краще підстрахуватися і встановити склопакет з двома камерами. У цю конструкцію вже входять 3 скла, герметично з’єднані по периметру. З цими вікнами, точно можна відчути себе абсолютно спокійно. Додаткового ефекту за допомогою часткову компенсацію резонансу можна домогтися використанням склопакета із стеклами різної товщини.

Реально, як показує практика, вікна з металопластику здатні забезпечити зниження шуму вулиць в середньому до 47 дБ за умови закритих вікон. Це відбувається за рахунок товщини самого склопакета, а також за рахунок спеціальних засобів ущільнення гумових прокладок. Але слід розуміти, що, навіть домігшись достатньою шумоізоляції з використанням металопластикових вікон, не можна бути впевненими на 100% в тому, що в будинку буде абсолютна тиша. Швидше за все, буде досягнутий так званий рівень звукового комфорту, який становить 40-45 дБ. Так як вікна не обмежать від шуму можливого ремонту у сусідів, чи музики за стінкою.

На показниках звукоізоляції відбивається, перш за все, тип склопакета. Профільна система при цьому може бути абсолютно будь-який. Але слід пам’ятати, що чим більше в склопакеті камер і чим ширше буде глибина профілю, тим краще вони ізолюють приміщення від зовнішніх шумів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *