Виготовлення металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Виробництво металопластикових вікон

Металопластикові вікна виконані з секцій профілю, які вирізаються і об’єднуються, створюючи необхідні форми. Ці профілі виробляються шляхом формування розплавленого спеціального пластика через прецизійні фільєри. Продукція охолоджується і обрізається до потрібної довжини. Площинність, перпендикулярність і прямолінійність профілю підтримуються за допомогою точних розрахункових характеристик і дотримання стандартів виготовлення. Купити пластикові вікна можна будь-якого розміру і необов’язково прямокутної форми.

Безпосередньо віконні рами виготовляються зі шматків профілю, які були вирізані до потрібного розміру. Ці частини профілів з’єднані один з одним з використанням або термічної зварювання, або Т-образних елементів. Сталеві або алюмінієві армовані профілі забезпечують додаткову міцність, якщо це необхідно. Ціни на вікна ПВХ залежать від якості виконання профілю і щільності пластикового скла.

Технічне обслуговування пластикових вікон
Однією з головних особливостей пластикових вікон є низькі експлуатаційні витрати і відсутність необхідності технічного обслуговування. Ще однією перевагою таких вікон ПВХ можна назвати швидкий ремонт.

Його можна поділити на дві категорії:

поверхневий ремонт
функціональний ремонт
До поверхневому ремонту можна віднести:

зовнішні деформації (маленькі подряпини і мікротріщини);
механічні поломки (діри, відколи, стуки і т.д).
Для відновлення зовнішнього естетичного вигляду і приховування виїмок і різного роду відколів фахівцями застосовуються відповідні комплекти для ремонту ПВХ вікна. Вони містять повний набір для зовнішнього ремонту і регулювання. У майстра завжди з собою знаходиться м’який і твердий віск, щоб заповнити подряпину. Завдяки використанню широкого асортименту клеїв і лаків різних відтінків після завершення роботи фахівця неможливо відрізнити виправлене місце від оригінального. Також воски можуть бути змішані, щоб відповідати будь-якому конкретному відтінку пластика, виконаному у вигляді дерева. Всі компоненти призначені для миттєвої обробки, тому за один сеанс майстер приховає всі дефекти і поломки.

Підлягають ремонту також і окремі частини рами. Замовити металопластикові вікна можна як цілком, так і окремою частиною. Процес полягає в створенні рівнів з пастою, шліфуванням за допомогою мокрої і сухої паперу, розпилення білого лаку і остаточної поліровки області. Смоли і лаки змішуються з барвниками для досягнення необхідного відтінку.

Функціональні поломки часто стосуються пошкоджених ручок, замків або петель. Використовуючи запасні частини, уніфіковані для більшості типів обладнання, майстер може замінити поламану деталь, відрегулювати її максимально точно. Навіть при заклинювання закриваються механізмів він зможе відкрити двері. Після огляду буде легко замінений практично будь-який механізм вікна чи двері. Оцінивши стан всієї системи, фахівець визначить поломку, вважатиме вартість ремонту, і якщо клієнт погодиться, протягом декількох хвилин або годин виконає роботи по ремонту пластикових вікон Києва.

Якісний сервіс по всьому Києву
Наша фірма в Києві забезпечують ремонтні роботи, а також комплексне обслуговування металопластикових вікон і дверей. Після проведення консультацій з менеджерами, можна не тільки скористатися послугами майстра, а й замовити пластикові вікна. Наші співробітники використовують професійні набори, для користування якими навчаються на спеціальних курсах.

Будь-які види поломок металопластикових вікон в Києві можуть бути успішно усунені. Зовнішні подряпини і незначні поломки швидко ховаються, в той час як функціональні частини і механізми замінюються і регулюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *