Вбудована тумба або шафа на балконі

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

І найкращий ремонт на балконі існує можливість зіпсувати, якщо поставити на нього не ту тумбу або ж шафа для заощадження накопичених речей, які часом так шкода викинути, а покласти їх нікуди. Процес виробництва шаф на балконі добре б продумати ще до самого початку внутрішньому облицюванні на ньому. Однак навіть есліобшівка балкона вже закінчена, то і тут все можна виправити. Зупинившись на кваліфікованої компанії, вам зможуть виготовити балконні тумбу навіть після всієї обшивки балкона.

Що ж саме можна зробити на балконі?

Так все, що завгодно! Все тут обмежується лише вашою фантазією! Можуть це бути і полички для заощадження на них сезонного одягу або взуття, а можливо утеплену шафу для збереження овочів і консервації в ньому. Безумовно, даний список можна продовжувати нескінченно. Тумби та шафи на балконі – це спеціальні рамні конструкції. І у вас є можливість замовляти тумбу з необхідною для вас шириною, певним числом дверей і поличок. Однак варто відразу ж зазначити – чим більше в ній дверей, тим більше і щілин буде, а це значить і погіршення зовнішнього вигляду балкона.

Спочатку проводиться каркас майбутньої тумби. Якщо обшивка вашого балкона пластикова, то і каркас виготовлять з такого ж профілю, в разі дерев’яної обшивки, і каркас відповідно виробляється з дерева. Різні полички виготовлять з високоякісного ДСП, це часто пов’язано з тим, що тут найкраще співвідношення якості і ціни.

Після виготовлення каркаса майбутнього балконного шафки, а також монтажу внутрішніх полиць приходить черга для обшивки. Його обшивка виготовляється з такого ж матеріалу, що і власне балкон, тобто якщо обшитий він дерев’яною вагонкою то власне і шафа обшитий буде з її ж допомогою, у разі пластикової обшивки то власне пластиком такої ж якості і кольору.

Досить важливу роль в закінченому вигляді балконних тумби грає і фурнітура. Вірно підібрана фурнітура не тільки підвищує функціональність, а також і надання вбудованих меблів закінчений і елегантний вигляд.

В закінчення хочеться додати наступне, ціна роботи по виробництву вбудованих меблів на балконі залежить від ваших запитів, від того, якого роду обшивка на ньому. Словом, зовнішній вигляд отриманого шафи, його привабливість залежить тільки від вашого прихованого потенціалу уяви і переваг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *