Утеплити і підняти підлогу на балконі

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

У вас є балкон, і ви бажаєте його утеплити і ось настала черга статі, яким же чином його утеплити? Безумовно, його необхідно підняти. І мінімум зробити це буде необхідно приблизно на десять сантиметрів. А ось ідеальним вважається двенадцатісантіметровое підняття статі, якщо дивитися на це з точки зору ізоляції холоду.

Утеплення підлоги балкона

Це повний комплекс заходів і тому, чим ретельніше ви зробите все рекомендації по даній темі, тим взимку ви будете себе почувати спокійніше. Починати утеплення балкона необхідно власне з підлоги. В основному, піднімати підлогу на балконі необхідно після зміни балконного блоку, тому що розглядається захід є можливість поєднати з його ж утепленням.

Отже, розглянемо перший варіант. Піднімаємо підлогу за допомогою стяжки. Перед заливанням стяжки на балконі потрібно зафіксувати і проклеїти парасольками плитами пінополістиролу. Із зовнішніми стінками всі стики пенополистерола необхідно пропеніл за допомогою монтажної піни, застосовують яку, встановлюючи двері і вікна. Поверх даних плит є можливість влаштувати систему під назвою «тепла підлога», який врятує при особливо лютих морозах на балконі зберегти нормальний мікроклімат. Існує можливість змінити систему «тепла підлога» на систему теплого плівкового статі, прокласти яку можна безпосередньо під самим покриттям підлоги, наприклад, ламінатом, лінолеумом.

Другий варіант – це утеплити і підняти підлогу на балконі сухим способом, без використання стяжки. Необхідно для цього застосовувати дерев’яну фанеру, лаги (брус) (вісімнадцять-двадцять два міліметри). Необхідно закріпити брус на підлозі за допомогою «бистромонтажа», виставивши попередньо його в рівень, а ось внутрішній простір між брусами утеплити за допомогою рулонами утеплювачем або ж просто посипати керамзитом. Після цього накрутити на лаги листи фанери. І знову ж, перед укладанням покриття на підлогу, зовсім не стане зайвим на фанеру укласти систему плівкового обігріву.

Встановивши на балконі або лоджії засклення, швидше за все, ви плануєте його подальшу обробку, обшив і утеплення, адже одне воно без все подальших кроків, по суті приносить підвищення температури тільки на п’ять-десять градусів. Благоустрій даного приміщення народжує чудовий мікроклімат всієї квартири, будучи продовженням її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *