Утеплення лоджій і балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Це відбуваеться з різних причин. Декому дуже кортить додати додаткову площу, хтось просто утеплити квартиру. У більшості старих будинків, наприклад, в хрущовках, досить прохолодно взимку, тому значна частина тепла «тікає» через балкон.

Утеплення лоджії і балкона

На теплоту приміщення і балкона впливає багато чинників: з чого побудований будинок, куди «дивляться» вікна, навіть сила і напрям вітру «створюють» в будинку погоду. Часом утеплення балкона – це один шанс врятувати житло від холоду і назавжди позбудеться від криги від балконних дверей. Виробляти роботи по утепленню лоджій є можливість в будь-який час року, проте фахівці рекомендують це робити в суху погоду при плюсовій температурі.

Першим кроком до збереження в квартирі тепла є встановлення склопакетів та скління. Бути воно може на базі профілів ПВХ або алюмінієвих. В останні роки популярністю користуються дерев’яні рами, вони просякнуті антисептиком і в кілька шарів фарбуються, що значно збільшує стійкість їх до погоди.

Але помилково думати, що за допомогою скління проблеми з тепловтратами вирішуватися. Установка стекол – не єдина складова утеплення, а лише один етап. Тут же зауважимо, що будівельними нормами заборонено виводити центральне опалення на балкон. З цієї причини, щоб було тепло на лоджії, доведеться або туди вставляти електрокамін або ж якийсь інший обігрівач, або ж класти підлоги з підігрівом, що не завжди вигідно, особливо якщо враховувати, що вартість на електрику з кожним готом зростають. Тому, щоб балкон або лоджія були теплими, а енергії на обігрів їх йшло мало, необхідно не тільки їх склити, а також і теплоізолювати. Значить це дах, підлогу, фасад і бічні сторони балкона утеплити. Стіну між балконом і квартирою в тому випадку утеплюють, якщо не збираються склити балкон, а в приміщенні холодно.

В основному, матеріалом по утепленню лоджій і балконів служить мінеральна вата різноманітних виробників, екструдований пінополістирол, спінений поліетилен, а крім цього, «сендвіч» -панелі виготовлення заводу.

Найбільш дешевим засобом для утеплення лоджій і балконів – теплоізоляційні матеріали на базі пінопласту, а також і його похідні. Основні їх переваги, крім відносної невеликої ціни, – невелика товщина і мала вага. До мінусів відносяться невисока довговічність і крихкість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *