Устаткування лоджій і балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Балкон і лоджія – це те, що найбільше привертає увагу, коли ми бачимо будинок. Але це не завжди буде радувати око. Іноді ця частина будівлі знаходиться в жалюгідному стані, тому, що люди там зберігають всякий непотріб. Але ж це ж додаткове житловий простір. Лоджії або балкони, якщо правильно їх облаштувати, – це чудове місце для роботи або відпочинку.

Устаткування лоджій і балконів

Отже, давайте поговоримо про облаштування лоджії або балкона. Почнемо з того, чим вони між собою різняться. Балкон повністю винесений за межі фасадної частини будівлі, а три сторони лоджії оточені стінами будівлі. Балкон огороджений з боків і спереду, а у лоджії огорожу тільки з зовнішньої сторони. І ще одна відмінність – у балкона є повноцінна дах, а у лоджії стелею служить нижня частина лоджії верхнього поверху.

А тепер про сам облаштуванні лоджії або балкона. Є таке поняття, як балкони або лоджії під ключ. Сюди входить ряд послуг, таких як розширення лоджії або балкона, зміцнення перил, обладнання даху, скління, внутрішньо утеплення і обшивка стін вагонкою, а також деякі будівельні компанії можуть запропонувати зробити вбудовані меблі, використовуючи при цьому матеріал, яким проведена внутрішня обшивка.

Давайте розглянемо докладніше етапи облаштування лоджії або балкона. Спочатку монтажники зварюванням роблять винос, зміцнюють огорожі і роблять дах. Затём необхідно зробити скління лоджії або балкона. Воно проводиться за допомогою металопластикових або алюмінієвих систем. Алюмінієвий профіль міцніше металопластикового, але маючи гарну теплопровідність, може сильно нагріватися влітку і промерзати взимку. Тому клієнти віддають перевагу металопластикових конструкцій при склінні лоджій або балконів через їх хорошою тепло- і звукоізоляції. Наступним етапом будуть внутрішні роботи: утеплення та обшивка. При утепленні використовують пінопласт або ізокам. А для обшивки існує безліч різних матеріалів на ваш смак – це і вагонка дерев’яна або пластикова, і гіпсокартон, і МДФ панелі і інші. Найекономніший варіант – це обшивка пластиком. До внутрішніх робіт відноситься також вбудовані меблі, але її роблять не всі будівельні фірми. Ось, власне і все, з чого складається поняття балкони або лоджії під ключ.

Не бійтеся імпровізувати, і вас вийде чудова додаткова кімната для роботи або відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *