Установка металопластикових вікон взимку

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Багато споживачів часто відкладають на літній період такий важливий захід, як установка металопластикових вікон замість старих дерев’яних, навіть не підозрюючи, наскільки це вигідно – зимова встановлення металопластикових вікон. Отже, давайте розберемо все по поличках.

Установка металопластикових вікон взимку

Перше, чого бояться клієнти віконних компаній – це сильного охолодження приміщення і навіть «заморозки» опалювальної системи через тривале перебування віконного отвору відкритим, при знятті старого дерев’яного та встановлення нового металопластикового вікна. Але це ж не відповідає дійсності. В цілому цей процес – зняття старого дерев’яного вікна і установка нового металопластикового вікна, займає годину, півтора, від сили дві години часу (залежить від конфігурації вікна). З цього часу тільки близько півгодини отвір буде відкритим – коли знімуть старе вікно і почнуть встановлювати нове. А при заміні декількох вікон, це буде відбуватися поетапно з метою уникнення можливих протягу, тобто, спочатку встановлять одне вікно, а потім приступлять до демонтажу наступного. А то, що від цього може призвести до пошкодження опалювальної системи – це взагалі міф, адже щоб таке сталося, кімната повинна бути без вікон на сильному морозі дня два, але ж ви ж не станете до цього доводити, вірно? Звичайно, в приміщенні стане прохолодніше, але це буде швидше провітрювання, і після того, як встановлять нове металопластикове вікно, в кімнаті стане помітно тепліше. І ще, ви відразу зможете перевірити правильність установки і усунути всі вади (наприклад, поява конденсату на вікнах, погана шумо-і теплоізоляція тощо), якщо такі є. І взагалі, деякі фірми, що займаються встановленням металопластикових вікон, пропонують на час демонтажу-монтажу закрити полімерною плівкою віконний проріз, що значно зменшить втрати тепла.

З проблемою охолодження приміщення розібралися. Але у потенційних клієнтів є й інші побоювання, наприклад, що монтажна піна і інші засоби для герметизації на морозі будуть менш ефективні. Але зараз промисловість вдосконалюється, і вже проводяться спеціальні матеріали, призначені для більш низьких температур – до 15-20 градусів морозу. Зауважте, в літню пору фірми, що займаються встановленням металопластикових вікон, можуть економити, використовуючи недорогі менш якісні герметики, а взимку вони просто змушені використовувати високоякісні матеріали.

Ще споживачі побоюються, що майстри на холоді поспішатимуть скоріше закінчити установку, і їх робота буде неякісною. Але про це не варто турбуватися. По-перше, до вас приїдуть не студенти без досвіду і стажу, влаштувалися на сезон, а справжні професіонали своєї справи, по-друге – зимова форма одягу і рукавички їх захищають від холоду. Та й поспішати їм буде нема чого – взимку мало замовлень і вони будуть працювати, не боячись, не встигнути до наступного клієнта, а значить, робити все будуть більш уважно і потім ретельно все перевірять, і більш докладно розкажуть про догляд за металопластиковими вікнами і про їх правильної експлуатації.

І найголовніша перевага зимової установки металопластикових вікон перед виконанням цих робіт в літній час – віконні фірми значно знижують ціни на ці послуги, практикують сезонні знижки або пропонують додаткові аксесуари. А ще, завдяки зменшенню кількості замовлень взимку, вікна вам виготовлять в найкоротший термін, буквально за пару днів, ви не чекатиме свого замовлення до двох тижнів, і навіть довше, як це часто буває влітку.

Довіряйте установку металопластикових вікон професіоналам, користуйтеся послугами перевірених віконних фірм, які добре зарекомендували себе на ринку, тоді будете впевнені, що вас обслужать якісно в будь-який час року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *