Тонування скла різними видами плівки

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

На сьогоднішній день тільки за допомогою тонування стекол можна створити комфорт для людей, що живуть, або працюють в тих чи інших будівлях. Використовуючи різноманітні види плівкових покриттів на вікнах, можносоздать в приміщенні оригінальний і стильний інтер’єр.

Тонування скла різними видами плівки

Сучасні будівельні технології дозволяють розробляти велику кількість видів плівок, які мають різні властивості і виконують ті чи інші призначення. Всі ці різновиди плівок мають різні кількості шарів, наділені великою різноманітністю властивостей і функцій. Так, існує і великий вибір плівок для тонування вікон приміщень різних призначень. Є, наприклад, такі різновиди плівок, як сонцезахисна, архітектурна, декоративна, матова, тонувальна, енергозберігаюча і спеціальна, що комбінує кілька плівок інших видів. Завдяки різноманітності видів тонировочной плівки можна виконати і величезна кількість всіляких видів тонування стекол.

Так, наприклад, архітектурна тонуюча плівка дозволяє збільшити можливість вибору ідей по наданню індивідуального зовнішнього вигляду того чи іншого будинку. Архітектурна тонувальна плівка застосовується в таких цілях, як тонування, зміцнення, а також надання стеклам декоративних властивостей.

Сонцезахисна плівка використовується для відображення від вікон сонячних променів, а також для поглинання сліпучого сонячного світла і відблисків. Така плівка додає будівлям більш динамічний і яскравий вигляд. За допомогою цих плівок можна і економити електроенергію, не допускаючи перегрівання приміщень в спекотні літні дні, тим самим створюючи комфортні умови в приміщеннях. Існують кілька видів сонцезахисної плівки, що відрізняються між собою відтінками кольорів і ступенем їх затіненості.

Дзеркальна металізована плівка використовується для тонування стекол на фасадах будівель, створюючи тим самим ефект присутності дзеркал на склі. Дзеркальна плівка здатна поглинати сонячне тепло і світло, а також – повністю захищати від ультрафіолетового випромінювання. Завдяки їх металізованому покриттю, такі дзеркальні плівки мають спектр відтінків, здатний задовольнити запити найвимогливіших замовників.

Матова плівка найчастіше використовується в офісах, на внутрішніх скляних роздільниках, а також на вхідних дверях і вітринах. Такі плівки здатні пропускати до 70% всього світу, але при цьому повністю, виключаючи можливість переглядати що-небудь через скло.

Декоративна плівка використовується, як правило, для того, щоб нанести на скляну поверхню будь-якої малюнок. Цей спосіб по праву визнаний набагато дешевшим, ніж та ж різка по склу, а очевидною перевагою є те, що його при необхідності завжди можна усунути.

Найбільш затребуваним варіантом є використання захисної плівки, розробленої з метою зміцнення стекол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *