Сучасне засклення лоджій і балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Так як в Україні холодні зими, багато застекляют лоджії і балкони. Це принесе вам не тільки тепло, але також і збільшить вашу площу.

Сьогодні можна вибрати один з пари сучасних способів скління балконів і лоджій – «теплий» або «холодний». Останній є найбільш дешевим і простим. Він лише захистить ваш балкон від попадання снігу, дощу і пилу. Крім цього в приміщенні стане тихіше. Однак ось самого тепла дане скління практично не збереже. Температура може піднятися лише на пару градусів. Робиться таке скління легко і швидко. Будуть потрібні для нього металеві або дерев’яні рами і одне скло.

Із завданням збереження тепла краще впорається «тепле» скління. Тут застосовують багатокамерні профілі, зроблені з пластику, алюмінію або дерева. Встановлюючи склопакети, необхідно пам’ятати про опалення та вентиляції квартири, щоб уникнути утворення конденсату.

Зупинимо увагу на алюмінієвих рамах.

Завдяки їх будовою можна виробляти розсувні конструкції, візуально які роблять більший об’єм приміщення. Їх перевагами є хороша шуму- і теплоізоляція, а також і довговічність. Та й вигляд вони мають витончений.

Однак необхідно пам’ятати, що для збереження тепла на балконі тільки якісних вікон не буде достатньо. Адже йде тепло не тільки через них, а й через стелю, стіни, підлогу. З цієї причини для високоякісної теплоізоляції потрібно і дані частини приміщення утеплювати, можна також провести обігрів.

Складний останній момент, тому що на балконі парове опалення не допустимо. Для обігріву часто застосовують «теплий» підлогу або різні електронагрівальні пристрої.

Дуже модно і красиво виглядає безрамне сучасне скління лоджій і балконів. Завдяки не наявність рам, ніщо не стає на заваді для проходження сонячного світла, що в повній мірі дає можливість отримувати задоволення від панорамного виду, який відкривається вам. Всі скла нескладно зрушити до стіни, а це дуже комфортно, коли виникає необхідність в мийці стекол.

Може здаватися, що безрамні скла до сильного дощу або вітрі повинні бути неміцним. Це не правда, так як для скла без рам застосовують ударостійке спеціальне загартоване скло.

В кінцевому результаті, вибирається вид сучасного скління лоджій або балконів виходячи з фінансових можливостей замовників, архітектурних особливостей приміщення, клімату місцевості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *