Що варто знати про склопакети

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Кожен з нас зараз стикається з проблемою, як би зробити нашу квартиру більш теплою, затишною і тихою. Але як же це зробити? Адже за вікнами постійно шумлять автомобілі, ми чуємо свист вітру, як шумить дощ … А як дратують протяги, які гуляють в наших будинках? Як нам ізолювати себе від цього шуму? Що нам зробити, щоб в будинку було тепло і комфортно?

Стикаючись з цими проблемами, ми думаємо про заміну наших вікон. Але як зробити вибір? Чим відрізняються «склопакет» від «пластикового вікна»? Адже це два абсолютно різних поняття. Склопакет – це светопрозрачная конструкція не укладена в раму, і яка не підлягає збірці. А пластикове вікно – це таке вікно, у якого всередині знаходяться поперечні і поздовжні перегородки, які в свою чергу утворюють від трьох до шести повітряних камер. Ці вікна виробляються з полівінілхлоридного (ПВХ) профілю.

Розглянемо більш докладно, що таке склопакет

Склопакети набули широкого застосування ще на початку 20-го століття і стали важливими і постійними супутниками в таких областях як: будівництво житлових споруд, авіа-, авто- і суднобудування. Склопакети можуть бути самих різних форм: квадратні, круглі, прямокутні, фігурні і т.п.

Чудовим властивістю склопакетів, є їх герметичність. Завдяки цій властивості в вашому домі пануватиме тепло і тиша. Більше ви не почуєте шум з вулиць! Ви назавжди позбавитеся стомлюючої процедури розкручування віконних рам і миття вікон зсередини, тому що склопакети позбавлені від попадання всередину пилу, комах і конденсату.

Існують однокамерні і двокамерні склопакети. Однокамерний стеклопакет- це конструкція, яка складається з двох стекол, рознесених на відстань 12 і 16 мм, за допомогою, так званої дистанційній рами. Скло склопакета можуть бути різної товщини 4-6 мм. Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, зібраний двома дистанційними рамами. Завдяки цьому знижується рівень шуму, і підвищуються теплові характеристики. Але необхідно пам’ятати, щоб максимально зменшити рівень шуму, потрібно відстань між стеклами в одному блоці повинні бути різними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *