Що таке винос балкона і його переваги

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Процедура скління балконів і лоджій, з кожним наступним роком, набирає все більшої популярності. Багато хто хоче зробити зі свого балкона або лоджії не просто місце-склад непотрібних речей або сушилку для білизни, а повноцінне продовження квартири, або будинку. При цьому все більша кількість людей цікавиться не простим склінням, а склінням балконів і лоджій з виносом.

Що таке винос балкона:

Отже, винос – є специфічним видом облаштування балконів і лоджій, який вдало приживається зараз у всіх великих містах. Винос балконів зараз здійснюється різними способами. Наприклад, фронтальний винос, коли використовуючи спеціальні швелера, що заводяться в стіну, пересувають вперед фронтальну частину балкона. Потім фасадну перильних частина балкона вирівнюють і далі встановлюють на неї металопластикові вікна. Практикується також бічний винос, здійснюваний тим же способом. В результаті нього, на балконі виходить додатковий простір, в якому можна, наприклад, змонтувати шафи й полиці. Найефективнішим є варіант, що дозволяє по-максимуму розширити площу балкона – винос балкона, здійснюваний по периметру. З його допомогою можна перетворити балкон в цілу невелику і дуже теплу кімнату, з абсолютно різними функціями. Головною причиною, через яку може бути необхідний винос балконного скління – це недостатня площа балкона. Це особливо актуально, якщо проводять тепле скління з використанням пластикових панелей, при якому і без того маленький простір дуже зменшується.

Стрімке зростання популярності виносу балконів обумовлений великою кількістю їх переваг. Так, можливим стає збільшення робочого простору балкона, його комфортності, а також ширини і функціональності підвіконня.

Крім усього іншого винос скління має і ряд інших переваг. На заскленому балконі з виносом можна влаштувати зручний широкий підвіконня і не менш тим самим корисну площу балкона. Балкон придбає привабливий естетичний зовнішній вигляд, як зовні, так і зсередини. Також виносом можна провести зміцнення старого парапету і верхньої балки балкона. Балкон, засклений з винесенням, стає не тільки набагато більш просторими, але і набагато більш функціональним. Він стає ідеальним для організації зимової оранжереї, кабінету, кімнати для дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *