Що необхідно знати про встановлення пластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Ви зібралися поміняти свої старі обридлі зносилися дерев’яні вікна на нові ПВХ вікна? Значить, вам просто необхідно знати про всі тонкощі монтажу ПВХ вікон. Адже надійність і довговічність ПВХ вікон залежить саме від правильності їх установки.

Що необхідно знати?

Процес установки ПВХ вікон можна умовно розподілити на етапи. Розглянемо ж їх докладніше. Перший етап – це твір вимірів віконних прорізів. Це справа краще довірити фахівцеві з віконної фірми, у якій ви збираєтеся замовити євровікна. Він це зробить більш точно, враховуючи всі необхідні умови. Далі йдуть підготовчі роботи. Необхідно підготувати місце для роботи, прибрати все зайве, організувати вільний підхід до вікна, укрити меблі і прилади від пилу, чимось застелити підлогу. Потім можна проводити демонтаж старих вікон. Ви це можете зробити самостійно, використовуючи болгарку і перфоратор. Спочатку необхідно зняти стулки, потім розпиляти і зняти віконну коробку і підвіконня. Після цього необхідно мокрим віником прибрати з віконного прорізу залишки сміття, і тепер можна приступити до монтажу металопластикових вікон. Це вже буде краще довірити професіоналам. Найкращий варіант – це якщо монтаж ПВХ вікон будуть виробляти працівники фірми-виробника вікон, тому що при цьому разом з гарантією на вікно ви отримуєте ще й гарантію на його монтаж. Спочатку встановлюють раму, підганяють її в кожній площині за рівнем і закріплюють за допомогою будівельних шурупів, анкерних пластин або болтів. Потім встановлюють склопакети і герметизують стики. Після цього встановлюють додаткові елементи: відливи, підвіконня, козирки, жалюзі, москітні сітки. Потім регулюють стулки і фурнітуру, виробляють обробку укосів і прибирають захисну плівку.

Дуже важливо перед встановленням металопластикових вікон поцікавитися у віконній фірми, яку технологію монтажу ПВХ вікон вони використовують, чи дотримуються вони норми ГОСТу, які використовують пінні утеплювачі, а також використовують чи парогідроізолляціонную стрічку. Адже від правильності технології монтажу ПВХ вікон залежить, наскільки вони будуть надійні і довговічні. А ще перед підписанням договору на виробництво і монтаж ПВХ вікон попросіть надати сертифікати на продукцію, яку вони використовують. Тільки це дозволить вам бути впевненими, що ви купуєте якісний продукт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *