Розрахунки і монтаж при склінні балконів

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Вирішивши склити свій балкон або лоджію, споживачі, як правило, переслідують декілька цілей, таких як поліпшення теплоізоляції і звукоізоляції, розширення площі квартири або ж будинку за рахунок корисного використання балкона, або лоджії. Для досягнення цих цілей з несенням найменших витрат, як правило, виконується певний комплекс розрахунків, в своєму роді міні-проект, який містить креслення майбутньої металоконструкції, а також її опис та основні характеристики.

Це можна вирішити кількома способами

А саме зараз способів скління існує досить багато. Розробники представляють рами різних геометрій, різні способи відкривання вікон, різну товщину склопакетів і самих профілів, найрізноманітніший декор. Ці елементи безпосередньо впливають на підсумкову масу всієї конструкції, а також на її довговічність і міцність.

За допомогою використання міні-проекту визначають вагу всієї балконних конструкції, і, якщо в конкретному замовленні є така необхідність, зміцнюють і підстава балкона. Вдатися до таких заходів найчастіше задіюють в разі скління балконів консольних типів, і якщо використовується ПВХ-профіль в склопакеті якого товстостінні скло. Подібна конструкція має досить велику вагу. Здійснюючи високий тиск на крайню точку консолі, така конструкція може привести до прогину підстави балкона і навіть його обвалення. Але попередні розрахунки допоможуть оцінити ступінь подібного ризику, одночасно вибравши найбільш вподобаний для власника приміщення варіант. Так, наприклад, роботи по посиленню підстави балкона можна не проводити, мінімізувавши тим самим витрати на скління, якщо використовувати варіанти конструкцій з полегшеними рамами.

Всі необхідні розрахунки, а також креслення і міні-проекти, тобто всю документацію, яка використовується при склінні балконів, можна назвати будь-яким терміном, але саме вона і дозволяє точно визначати повну вартість всієї майбутньої конструкції, а також її подальшого монтажу. Це питання є особливо актуальним для власника квартири, або будинку. Багато потенційні замовники, вже до початку співпраці з тією чи іншою компанією, бажають точно знати, у скільки саме їм обійдеться скління балкона, і, звичайно, в який термін виготовлять і встановлять балконну конструкцію.

При розрахунку скління балконів немає необхідності в будь-яких масштабних діях, тому більша частина монтажних компаній робить це безкоштовно, тобто не вказують цей пункт в кошторисі окремим рядком. А ось багато замовників, в свою чергу, схильні недооцінювати всю важливість цієї процедури, часто ігноруючи рекомендації фахівців і наполягаючи на тому варіанті скління, який їм подобається, навіть якщо він визнаний не відповідає. В результаті цього клієнт виявляється незадоволеним низькими експлуатаційними властивостями отриманого балконного скління, недостатніми шумо-та теплоізоляційними характеристиками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *