Правила догляду за металопластиковими вікнами з ПВХ

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Однією з основних причин, по яким зараз активно міняють старі дерев’яні вікна на нові металопластикові, є відносна простота в їх експлуатації. Але все-таки вікна з такого сучасного і практичного матеріалу як ПВХ теж потребують догляду, мастила і чищення.

На, що потрібно звернути увагу

Перше на, що потрібно звернути увагу новоспеченим власникам вікон – це сам процес проведення ремонтних робіт в конкретному приміщенні і на процес установки укосів. Вони зазвичай супроводжуються появою величезним кількостей пилу. Так, наприклад, цементна і будівельний пил здатна осідати на фурнітурі, тобто на її рухомих металевих частинах і, що є найбільш небезпечним, на мастилі. В результаті цього при навіть нетривалому використанні мастило фурнітури в поєднанні з осіла пилом твердне. Для запобігання таких влучень частинок пилу на рухомі частини віконної фурнітури потрібно закривати стулку вікна на момент проведення всіх будівельних робіт спеціальною плівкою.

В процесі установки укосів є ймовірність потрапляння шпаклівки на рухомі частини фурнітури. Це може привести надалі до зниження легкого ходу механізмів, а в результаті цього навіть до поломки, або ручки, або в цілому всієї системи фурнітури.

Далі, після завершення установки віконної або дверної конструкції, а також після правильного споруди укосів втручатися в роботу всієї фурнітури вікон необхідно лише 1 – 2 рази в рік. Самим недовговічним елементом у віконній конструкції вважається ущільнювач, який являє собою гумову стрічку, що має чорний або сірий колір і располагаемую по всьому периметру віконної стулки. У разі якщо відбувається пересихання і утворюються тріщини, її досить легко замінити, головне, щоб вона була в наявності.

Для того щоб запобігти розтріскування гуми – ущільнювача застосовують спеціальний олівець, призначений для догляду за гумовими ущільнювачами для віконних стулок. Його застосування значно збільшує час ефективної його служби, а також робить ущільнювач більш еластичним при постійному застосуванні засобу. Цей олівець складається з парафіну, вазілінового фармакопейного масла і силікону. Засіб є простим у застосуванні: його досить просто наносити на ущільнювач, очистивши його попередньо від пилу.

Для догляду за віконною фурнітурою застосовують також спеціальну змазку для тертьових елементів, а також механізмів віконної, або дверної фурнітури і для замків в дверях з металопластику. Ця спеціальна змазка здатна забезпечити плавну і безшумну роботу замків і фурнітури при температурі в середньому від 40 до -40 градусів. Спеціальними компонентами цієї мастила запобігає утворенню корозійних процесів на всіх деталях, що труться, і тим самим, збільшується термін їх безперебійної ефективної роботи.

Забруднення на пластиці зазвичай легко змиваються простою водою, або мильними розчинами. Якщо вони не піддаються, то існує спеціальне молочко – поліроль по догляду за поверхнею ПВХ – профілів, яке при інтенсивній дії може заполірувати подряпини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *