Правила догляду за металопластиковими вікнами

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Регулярне провітрювання приміщення. Металопластикові вікна відрізняються високою щільністю всіх з’єднань і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, в приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), яка випадає на найхолодніших ділянках зовнішніх конструкцій, тобто на склопакетах, у вигляді запітніння і конденсату, а при сильних морозах – полою. Для попередження подібних явищ необхідно, перш за все, знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання, що не вимагає додаткових витрат, або установкою системи вентиляції та кондіціонера.Влажность в приміщеннях повинна бути не більше 55%. Для запобігання виникненню запітніння на внутрішній поверхні склопакета металопластикового вікна не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалення до скла

Догляд за рамою металопластикового вікна. За хімічним складом ПВХ металопластикового вікна нестійкий до кислотних розчинів. Тому раму металопластикового вікна із зовнішнього боку необхідно очищати від бруду за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою миючих засобів, що не містять розчинників або ацетону. Миючий засіб наноситься м’якою лляною тканиною на поверхню рами металопластикового вікна і залишається до повного висихання. Потім раму металопластикового вікна розтирають сухою або вологою серветкою. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ металопластикового вікна.
Догляд за гумовими ущільнювачами металопластикового вікна. Ущільнювачі металопластикового вікна виготовлені з еластичного матеріалу, який схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, збереження еластичності і здатності затримувати будь-які протяги і зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду і обробляти спеціальним засобом для догляду (гліцерином або силіконовою змазкою). Використовуйте для обробки добре вбирає тканину. Після цього ущільнювачі на Вашому металлопластиковом вікні залишаться тривалий час еластичними і водовідштовхувальними.
Догляд за віконною ручкою і фурнітурою металопластикового вікна. Якщо віконна ручка металопластикового вікна розбовталася, необхідно підняти знаходиться під нею декоративну планку, повернути її з вертикального положення в горизонтальне і затягнути гвинти. Ваша ручка знову міцно зафіксована.
Що ж стосується фурнітури металопластикового вікна, то якісні металопластикові вікна забезпечені спеціальною запірної фурнітурою. Вона надійна, дозволяє відкривати металопластикові вікна в двох площинах.

Щоб фурнітура ваших металопластикових вікон радувала безвідмовністю, раз на рік обробляйте її рухливі вузли спеціальним мастилом.

Увага! Щоб уникнути неприємностей всі операції з запірної ручкою проводите тільки при закритій стулці. Порушення цього правила деколи приводить до поломки механізму або випадання стулки.

Водовідвід. У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні скупчується усередині вологи. Водовідвідні канали розташовані в нижній її частині рами, їх можна легко виявити, відкривши стулку. Необхідно при необхідності, очищати їх від бруду.
Догляд за москітною сіткою металопластикового вікна. З метою продовження терміну експлуатації москітної сітки металопластикового вікна рекомендується знімати її на зимовий період і промивати теплим мильним розчином.

Підготовка вікон до ескплуатаціі після ремонту

Видаліть захисну плівку з усіх поверхонь профілю металопластикового вікна. Не допускайте її наявності після монтажу вікна більше двох місяців. Клейкі речовини захисної плівки піддається впливу погодних умов, результатом яких може стати, скрутне видалення плівки з віконної рами.

Вимийте раму металопластикового вікна мильним розчином.
Протріть ущільнювачі металопластикового вікна спеціальним засобом для догляду (гліцерином або силіконовою змазкою).
Змастіть вузли фурнітури металопластикового вікна машинним маслом.
Переконайтеся, що водовідвідні канали металопластикового вікна чисті.
Допускається в літній період пролити водовідвідні канали металопластикового вікна невеликою кількістю води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *