Пожежна безпека металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Установка пластикових вікон робиться повсюдно: в будинках, магазинах, котеджах, офісах, лікарнях, готелях. Плюсів у них безліч: екологічно безпечні, комфортні в експлуатації, захищають надійно від попадання бруду і пилу, ультрафіолет відображають, мікроциркуляцію повітря створюють і мають привабливий вигляд. Залишається важливе питання – чи добре пажарнобезопасни пластикові вікна?

Пожежна безпека металопластикових вікон

Відомо, то розглядаються конструкції виробляють з полівінілхлориду. В сою чергу, виробляється на базі синтезу солі (звичайної кухонної солі) і нафтопродуктів. ПВХ виробляється у формі порошку. При виготовленні профілів, додають в нього різноманітні добавки і стабілізатори. Полівінілхлорид володіє дуже низьким ступенем горючості. Хлор, який входить до складу пластикового профілю має здатність протидіяти розширенню вогню.

Таким чином, пластикове вікно, порівнюючи його з дерев’яним, більше пожежобезпечний. Хоч дерев’яні сучасні вікна і просочують спец. складом проти займання, саме по собі пластикове вікно має властивість до загасання. Склопакети, застосовані в конструкції ПВХ-вікна, при загорянні може витримати високі температури і не тріснути. Цим самим, приплив повітря для роздування полум’я, виключаючи.

Мало, хто застрахований від пожеж, з цієї причини подбати про збільшення пожежної безпеки приміщення не буде зайвим. Встановлюючи в офісі або квартирі пластикові вікна, можна точно бути впевненим, що вони не будуть джерелом загоряння. Неможливість підтримувати горіння, вікна ПВХ робить захоплюючим об’єктом для встановлення в громадських будівлях (вокзалах, торгових центрах, лікарнях і т.д.).

Фірми, які торгують пластиковими конструкціями, часто мають всі потрібні сертифікати на свою продукцію по пожежної безпеки. Відповідають вони і національним, і міжнародним стандартам.

Величезною перевагою є можливість вважати освіту їдкого запаху при загорянні ПВХ-профілю. Звичайно, запах хлороводню назвати приємним не можна, але він дає можливість вчасно відшукати джерело загоряння. Елементи, які виділяються в мінімальних дозах при горінні пластикових профілів, до шкідливим або небезпечним для здоров’я людей, не належать. Вони майже не впливають на людське здоров’я.

В кінці з упевненістю можна сказати, що пластикові вікна мають підвищений рівень пожежної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *