Поради при вимірі пластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Ви збираєтеся встановити в своїй квартирі нові металопластикові вікна. Насамперед необхідно зробити виміри віконного отвору, щоб правильно визначити розміри майбутнього пластикового вікна. Адже від правильності здійснення замірів металопластикових вікон, залежить правильність установки металопластикових вікон, а значить, довговічність і надійність їх подальшої експлуатації.

Поради при вимірі пластикових вікон

Якщо ви будете замовляти вікна в компанії, яка спеціалізується на виготовленні та встановленні металопластикових вікон, то виміри для виготовлення металопластикових вікон повинен здійснювати фахівець цієї компанії, тому, що ви самі не зможете точно визначити, якого саме розміру повинні бути ваші вікна. У металопластикових вікон не існує такого поняття, як стандартні розміри. Навіть в однотипних квартирах багатоповерхових будинків віконні прорізи можуть дещо відрізнятися за величиною. А невідповідність навіть у кілька міліметрів може серйозно вплинути на якість монтажу ПВХ вікон. Тому їх виготовляють індивідуально. Заміряє повинен враховувати всі особливості конкретно вашого віконного отвору. До цих особливостей відносяться: обробка стін будівлі, матеріал, з якого побудований будинок. Від типу будівлі залежить, який тип монтажних швів буде застосовуватися при встановленні металопластикових вікон. А ще потрібно звернути увагу на різні фактори приміщення, де буде стояти металопластикове вікно, наприклад, відсутність або наявність вентиляції, місце її розміщення, як розташовані труби і радіатори опалення, яка вологість приміщення, є можливість випадання конденсату. Від цього залежить вибір конфігурації склопакета, наявності або відсутності стулок, способу їх відкривання, ширини підвіконня й відливу і багато іншого. У цьому допоможе розібратися тільки досвідчений фахівець віконної фірми.

До приходу зморщок необхідно підготувати місце його роботи: прибрати з вікон кімнатні рослини, відсунути меблі, щоб був вільний підхід до вікна. Якщо ваші вікна заклеєні, законопачені або закриті плівкою для утеплення, то і про це необхідно подбати заздалегідь, щоб забезпечити можливість вільно відкрити вікно для виміру його зовні.

Ви можете самостійно провести тільки попередні виміри, щоб ви змогли розрахувати приблизну вартість ваших пластикових вікон. Для цього достатньо виміряти ширину вікна від правого укосу до лівого і висоту від підвіконня до верхнього укосу. Скажіть ці розміри, зателефонувавши по телефону в віконну фірму, і менеджер визначить попередню вартість вікон для вашого випадку.

Загалом, довіряйте таку важливу справу, як завмер розмірів металопластикових вікон тільки кваліфікованим фахівцям віконних компаній і не намагайтеся це робити самостійно, щоб уникнути не приємно наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *