Плівки для стекол в металопластикових вікнах

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Архітектурні плівки, які виробляють провідні компанії світу, виконуються з використанням ультра – сучасних передових технологій і з з висококласних матеріалів при строгому дотриманні міжнародних стандартів і вимог до якості.

Декоративні плівки дають ряд необмежених можливостей в реалізації самих різних дизайнерських завдань і рішень. Такі плівки – це пpocтo прекрасне рішення для людей творчих професій, адже з їх допомогою можна легко вирішити питання декорування і художнього оформлення інтер’єру.

Матові плівки зараз широко застосовуються в оформленні внутрішніх перегородок, розсувних конструкцій.

Існує також ексклюзивна технологія високоякісного нанесення друку на плівки, за допомогою чого можна створити оригінальні неповторні зображення, що представляють собою як строгу класику, так і екзотику і авангард, причому сам малюнок буде перебувати за склом, що забезпечить йому захист від подряпин і, відповідно, необмежений термін експлуатації.

Особливу популярність зараз набувають матові плівки. Так, вони прекрасно підходять і для ванних кімнат, і для дверей, адже вони, крім того, що зберігають достатні светопропускающие здатності стекол, роблять їх також безосколковим, а значить і безпечними.

Розроблено також унікальні термоізоляційні і енергозберігаючі плівки, які здатні знижувати приплив або втрати тепла в залежності від пори року, що здатне створити комфортні умови в приміщеннях, зберігаючи взимку тепло, а влітку прохолоду. У зимові холоди такі плівки здатні знижувати втрату внутрішнього тепла до 30-40%, що дає можливість більш надійним чином заощадити тепло в приміщенні. Широкий вибір кольорів таких плівок може задовольняти найвибагливіші смаки дизайнерів і архітекторів.

Новим поколінням захисних засобів для стекол є всесезонні плівки. Це сучасний високотехнологічний і дійсно якісний продукт. Він дозволить навіть після десяти років зберегти вид крізь скла таким же ясним, яким він був в день установки.

Особливою різновидом захисних плівок є

Бронюють плівки, що володіють поліпшеними характеристиками. Вони створюють на вікнах і засклених дверях подобу щита, надаючи звичайному склінню можливість залишитися цілим при можливе вторгнення і небажаних діях. Ці багатошарові мікротонкіх плівки відрізняються своїми прекрасними захисними властивостями, а також ефективністю та довговічністю. Такі плівки не просто можуть тримати скло, вони зміцнюють його, і збільшують час, необхідний для подолання такого захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *