Підвіконня в металопластикових вікнах

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Естетичність зовнішнього вигляду металопластикових вікон залежить, звичайно ж, від якості і зовнішнього вигляду великої кількості всіх можливих віконних атрибутів. Одним з цих важливих елементів є підвіконня. Підвіконню, а також якості його установки відводиться ключова роль в загальному ансамблі всього вікна. Саме з цієї причини до вибору та встановлення цього значимого елемента потрібно підійти дуже уважно.

Найчастіше, матеріалом для виготовлення підвіконь часто служать ламіновані ПВХ і ДСП. Дійсно, підвіконня, виконані з цих матеріалів, мають ряд незаперечних переваг перед тими ж підвіконнями, але виконаними з будь-яких інших матеріалів.

Так, підвіконня, виконані на основі матеріалу ДСП, відрізняються міцністю і зносостійкість. Вони здатні витримувати великі навантаження, вони термостійкі, а поверхня їх стійка до подряпин, завдяки захисному шару ламінату, який на них наносять.

Пластикові підвіконня

Вони виконані з матеріалу ПВХ абсолютно нічим не гірше підвіконь з ДСП по їх естетичним і технічним характеристикам. Такі підвіконня виготовляють з використанням методу екстузіі. Поверхня у них, як і у підвіконь з ДСП, покривається стійким до зносу ламінатом. Такі підвіконня вологостійкі, а також вони стійкі до різного роду механічних пошкоджень. Їм не страшна усадка, вони мають низький коефіцієнт теплового розширення.

Разом з вікнами з ПВХ можна також встановлювати і дерев’яні підвіконня, а також підвіконня, виготовлені з мармуру і граніту, як штучного, так і натурального, і багатьох інших вельми рідкісних екзотичних матеріалів, наприклад, з туфу, морської гальки, металізованих сплавів і інших.

При виборі і установці підвіконня, потрібно обов’язково врахувати той факт, що ширина його безпосередньо залежатиме від глибини віконного отвору, тому випуск його зі стіни всередину приміщення повинен бути не більше, ніж 5 см, або виникне загроза появи конденсату на поверхні склопакета під час опалювального сезону. Але якщо все ж є потреба в установці підвіконня саме з великим випуском, то в такому випадку його необхідно буде оснастити спеціальної вентиляційною сіткою, яка буде відновлювати правильний теплообмін.

До монтажу нового підвіконня потрібно приступати лише після повної установки вікна і задування його піною, але до виконання обробки укосів. Приладнати дошку до нижньої частини віконного отвору необхідно так, щоб між дошкою і вікном залишився зазор з мінімальним розміром в 2 см, в який в подальшому буде задута піна. Важливим є, щоб встановлений підвіконня неодмінно заходив під саме вікно, а ні в якому разі не впирався в нього.

Цих нескладних рекомендацій потрібно дотримуватися, вибираючи і встановлюючи підвіконня до своїх нових металопластикових вікон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *