Остерігайтеся вікон «економ класу»

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Вибираючи пластикові вікна, можна задатися питанням, чому, в розкручених фірмах виробників немає пропозицій купити дешеві вікна, тільки іноді знижка, або акція? І чому є такий великий стрибок в ціні? Спробуємо розібратися.

Коли почався бум по заміні звичайних вікон на пластикові, на великих замовленнях навчилися економити, що дуже характерно для наших людей. Дешеві вікна називають ще бюджетні, або тендерні. Цікавим є той факт, що зовні виявити різницю звичайній людині практично неможливо, і відмінністю залишається тільки ціна. Але якщо так, то не було б ніяких проблем, але … в ході експлуатації ця різниця між якісним вікном і вікном «економ класу» дуже навіть проявляться.

Від чого ж дешевизна?

По-перше, від відсутності якісних добавок, які додають нормальні виробники до полівінілхлорид у (ПВХ). Якщо ці добавки високої якості, і якщо вони рівномірно розміщуються по всій площі виробу, то ці вікна не будуть дешево коштувати. Але, натомість ви отримаєте міцний, довговічний, з гарним кольором пластиковий профіль.

По-друге, зменшується товщина стінок, зовнішніх і внутрішніх пластикового профілю. Наприклад, товщина хорошого профілю від 2,5 мм, а поделочного від 1,5 мм до 1,9 мм. Це призводить до того, що, під час зварювання, зварні з’єднання деформуються, і стають ще тонше. Так ми отримуємо вікна з дуже ненадійний звареними швами. А в загальному крихкий профіль з ослабленими кутовими з’єднаннями. Міцний профіль безпосередньо відповідає за довговічність вашого вікна, і є її гарантом.

По – третє, замість замкнутого армування в віконному профілі застосовують «П» або «Г» образне, що вам може здатися досить знайоме. Таке вікно позбавлене конструктивної жорсткості, і його трохи складніше встановлювати, а потім регулювати. Внаслідок застосування неповного армування і тонкостінних рам, в ході експлуатації при навантаженні вікно може дати геометричні спотворення профільної конструкції.

Фурнітура. Так на ній теж добре заробляють, так як відразу і не видно яка вона, значить можна і то що дешевше поставити. Згодом у вас буде можливість самому її замінити на більш якісну, і недовго чекати доведеться.

Менеджер фірми, який вас консультує повинен дати повну інформацію про параметри металопластикових конструкцій, сказати якесь скло використовується в склопакетах, а також повинен поцікавитися про призначення і розташуванні приміщення, в якому ви хочете замінити вікно. Йдеться про те, що не для кожного приміщення треба подвійний або потрійний склопакет, але для деяких вони просто необхідні. Хороший спеціаліст повинен запропонувати вам максимально вигідні пропозиції і за якістю, і за ціною. Хочу ще попередити про те, що менеджер обов’язково скаже, що пропонує вам німецьке пластикове вікно. Це означає, що профіль вікна виготовлений за німецькою технологією, але далеко від Німеччини.

Так, фірм виробників дуже багато, так як продукт цей досить затребуваний. Але можу сказати впевнено, що ніхто не зрівнявся в цій справі з Німеччиною. Їх віконні системи найкращі. Біда тільки в тому, що ці вікна настільки дорого коштують, що їх можуть купити тільки люди vip класу. Але нам простолюдина теж хочеться, і дуже часто ми піддаємося на самообман, вибираючи бюджетне вікно.

Але якщо до цього питання підійти з толком, то можна знайти хороші вікна, з якісного профілю виготовленого за німецькими стандартами, з хорошим склом і якісною фурнітурою. Але тут вже варіантів економії не передбачено.

Вибір завжди за вами. І якщо ви готові ризикнути заради економії, то знайте, що ви у всім не економите, а відкладаєте покупку якісних вікон на пізніше, а значить платите двічі. Бажаю вам зробити такий вибір, який принесе вам задоволення і затишок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *