Обшивка балконів і лоджій: способи і матеріали

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Обшивка балкона є завершальним, але не менш важливим, етапом у всьому ремонті балкона. Обшивка балконів буває двох типів: зовнішня і внутрішня. У разі зовнішньої обшивки, вибираючи її варіант, необхідно щоб всі матеріали були максимально герметичними, а також вологостійкими, жаро- і морозостійкими. Цим критеріям в великій мірі відповідають такі матеріали, як, наприклад, сайдинг, а також пластикова вагонка, призначена для зовнішніх робіт.

Фахівці рекомендують більше використовувати сайдинг. Він має більш високу герметичність, більш стійкий до різних механічних пошкоджень, наприклад до кинутим з верхніх поверхів недопалками, до сильних поривів вітру, до кислотних дощів, граду та іншим факторам.

Що стосується внутрішньої обшивки, тут все залежить тільки від смаку замовника і його уявлень про затишок. Внутрішню обшивку виконують уже на остаточному етапі, коли повністю зроблена зварювання виносу балкона, зовнішня його обшивка, виконана установка металопластикових вікон, підведена електрика, балкон утеплений і закладені всі паро- та гідробар’єр.

У такому вигляді обробки оптимальним буде використання:

пластикової вагонки, вузькою або широкою безшовної;
дерев’яної вагонки з вільхи, або сосни;
гіпсокартону, який придатний для фарбування, або обклеювання шпалерами.
Пластикова вагонка – це матеріал, що підходить для будь-яких типів балконів незалежно від різновиду їх скління, а також від ступеня вологості і від наявності, або відсутності утеплення. Вона визнана самим невибагливим матеріалом щодо обслуговування та експлуатації. МДФ вагонкою називається пресований картон, який покривається спеціальною плівкою з малюнком або фактурою, зверху якої наноситься захисний глянцевий шар з плівки. Цей матеріал є відносно новим для виконання внутрішньої обшивки балконів.

Дерев’яна вагонка – запорука тепла, затишку і натуральності дерева, які традиційно приваблюють людей. Дерев’яна вагонка спеціальним чином кріпиться до монтажної рейки, причому в строго вертикальному положенні. Зараз можна вибирати різні види вагонки, наприклад, з сучками або без них. Вагонка з сучками на ній здатна підкреслити натуральність використовуваного матеріалу, а вагонка без сучка більше підійде цінителям однотонного дерева.

Найбільш популярним видом внутрішнього оздоблення є комбінування, таке наприклад, як обробка підлоги і стін балкона деревом, а стелі – обшивкою білим пластиком, або зовсім навпаки. Але можливі й інші, зовсім різні види комбінування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *