Конструкція склопакетів для металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Останнім часом термін «склопакет» міцно увійшов в життя багатьох людей. Він зі спеціального перетворився в найпоширеніший і визнаний. Але поширений факт неправильного вживання цього терміна. Так, багато хто вважає, що склопакет і є пластиковим вікном. Але це абсолютно не відповідає реальності.

Конструкція склопакетів

Склопакети є однією зі складових частин кожного пластикового вікна. Слід розуміти, що пластикові вікна, як і двері, в готовому вигляді, є сукупністю кількох складових частин. Тому називати словом «склопакет» повністю металопластикове вікно – некоректно.

Металопластикові вікна представляють собою з’єднання ПВХ – профілю, склопакета і фурнітури. Вибираючи металопластикові вікна, потрібно особливу увагу приділяти зазначеним елементам, адже саме від них і залежить якість і довговічність ПВХ – вікон.

Перший патент на здійснення виробництва склопакетів був отриманий ще в 1865 р Але, промислове виробництво склопакетів почалося тільки в 1934 році в Німеччині. Це була марка CUDO. Їх застосовували в склінні залізничних вагонів. У 1938 р на ринку з’явилися американські склопакети Thermopane, які складалися з скла і распорной рамки зі свинцю, які контурно споювали між собою.

У більшості металопластикових конструкцій нового покоління скла використовують в складі так званих ізолюючих склопакетів. Це елементи, в яких є два або більше стекол, які герметично з’єднані один з одним за допомогою спеціальної дистанційної рамки, а також з використанням герметика, внутрішнього і зовнішнього. Вся ця конструкція утворює замкнуту порожнину, яка заповнена інертним газом, або висушеним повітрям. Цими газами можуть бути, наприклад, аргон і криптон, що застосовуються для поліпшення в склопакеті його теплоізоляційних якостей, або гексафторид сірки, застосовуваний для посилення звукоізоляційній характеристики склопакета. Але найбільш дешевим і поширеним з цих газів є аргон. Дана дистанційна рамка дозволяє забезпечувати герметизацію склопакетів. Це унеможливлює появу в процесі експлуатації вікон конденсату всередині склопакетів, тобто, попросту, дозволяє уникнути їх запотівання.

Звукоізоляційні характеристики склопакетів залежать від товщини використовуваного при виготовленні скла. Найчастіше застосовують скло з товщиною в 6 мм.

Таким чином, наявність склопакетів у вікнах забезпечує ряд переваг, таких як збільшення звукоізоляції в приміщеннях і скорочення втрат тепла в приміщеннях до 50%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *