Фурнітура для металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Фурнітурою називаються всі механізми, за допомогою яких металопластикові вікна можуть відкриватися, відкидатися і нормально виконувати свої інші функції. Що стосується застарілих вже дерев’яних вікон, то на них досить було встановити ручки, петлі і, таким чином, вікна вже були готові до використання.

Фурнітура нового покоління для нормального функціонування вікон і дверей з металопластику – зараз є цілою наукою, розібратися в якій здатний тільки професійний фахівець. Але, все-таки не дивлячись на всі існуючі тонкощі і складності, перед покупкою і установкою ПВХ – вікон слід обов’язково розібратися в основних вимогах, що надаються до фурнітури, щоб в результаті отримати високоякісні, надійні і довговічні вікна.

З першого погляду, здається, що фурнітура – річ вельми проста і невимоглива, що ручки і петлі всі однакові, і що якщо вікно відкривається – це вже добре і цього досить. Але потрібно задуматися, а чи надовго вистачить тієї чи іншої фурнітури? Адже, напевно, не дарма при зверненні в сучасні віконні компанії і формуванні замовлень, саме цим елементам приділяється стільки уваги. І взагалі, чи варто переплачувати за німецьку або австрійську фурнітуру, якщо можна придбати простіше і дешевше?

Тонкість тут полягає в тому, що механізм будь-яких металопластикових вікон розташовується уздовж всього периметра стулки, а також саме з її допомогою стулка утримується, а важить вона в середньому від 75 кг. Повертаючи одну єдину витончену ручку, приводяться в дію всі складні елементи механізму фурнітури: всілякі коліщатка, зубчики і штовхачі. А також вони повинні рівномірно з однаковим зусиллям притискати стулку до рами по всьому периметру, причому не менше ніж в 5 – 6 точках. Все це ідеально протягом довгого часу зможе виконувати тільки хороша якісна фурнітура.

Отже, в поняття «фурнітура» входить такий комплекс елементів, як запірний механізм, відповідь, ручки, мікроліфт і мікропровітрювання, петлі, шпінгалети, блокіратор помилкового дії, а також протизламні та інші пристрої. Повністю в цей дуже складний механізм може входити до 100 деталей. Ну і такі, звичайні, на перший погляд, дії, як відкриття і закриття вікна, його відкидання, а також провітрювання і фіксування в цьому режимі виробляються теж безпосередньо за допомогою фурнітури.

Фурнітура ділиться на кілька категорій.

Так, стандартним набором режимів є відкидний, поворотний і поворотно-відкидний. Але є також і ряд додаткових функцій, таких як противовзломная фурнітура, мікропровітрювання, которе дозволяє взимку провітрювати приміщення, мікроліфт, що утримує стулки вікон від провисання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *