Усе о збірки металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Практика показує, що гарантією довговічною служби ПВХ – вікон є не тільки якість матеріалів, з яких вони виготовлені. Дуже важлива професійність складання всієї конструкції і, для довговічності служби вікон з ПВХ, необхідно також правильне виконання їх монтажу. Щоб уникнути проблем в подальшій експлуатації, ці відповідальні завершальні етапи повинні бути виконані тільки професійними монтажниками, а не людьми без необхідної кваліфікації, досвіду, і вже тим більше самими господарями. Всі монтажні роботи, що проводяться при установці вікон, повинні виконуватися відповідно до чинних вимог і стандартів по установці конструкцій з ПВХ державного зразка.

Етапи збору

На початковому етапі консультацій фахівці обраної компанії повинні надати кваліфіковані і докладні відповіді на всі питання, що цікавлять замовника питання, що стосуються самої продукції, процесу виробництва та процесу монтажу пластикових вікон, а також повинні оперативно підрахувати приблизну вартість всього замовлення.

Вони можуть порекомендувати ту конфігурацію вікон, яка оптимально підійде конкретному замовнику.

Якість подальшого монтажу віконної конструкції залежить саме від правильно проведених замірів прорізів, в які в подальшому встановлять вікна, а також від з’ясування особливостей приміщень. Далі відбувається розрахунок вартості замовлення і власне укладання договору. Остаточна вартість всього замовлення іноді трохи відрізняється від попередньої вартості в більшу, або меншу сторону. У договорі обумовлюються всі умови, включаючи і гарантію на вікна.

Оплата зазвичай складається з авансу і повної оплати за завершення всіх робіт. Після укладення договору та внесення передоплати, вікно або інші замовлені конструкції виготовляють в цехах компанії, як правило, не більше 7 робочих днів. Паралельно з укладанням договору, обговорюється зручний для замовника день доставки і установки вікон.

Перед монтажем нових вікон демонтують старі вікна, що є трудомістким і небезпечним процесом. В процесі монтажу з використанням спеціальних інструментів раму виставляють на трьох рівнях, а потім закріплюють спеціальними анкерами і анкерними пластинами. За бажанням замовника, разом з вікнами встановлюють також підвіконня і відливи. Потім за допомогою монтажної піни виконують герметизацію всіх щілин між приміщеннями і вулицею. Після установки вікон фахівці проводять контрольну перевірку регулювання фурнітури і інструктаж по експлуатації вікон і фурнітури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *