Енергозбереження металопластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Шановні читачі, немає сенсу відати вам, про невпинному подорожчання житлово-комунальних послуг, електроенергії, всіх видів викопного палива. Все це ви і самі можете спостерігати. А останнім часом ціни ростуть настільки стрімко, що необхідно тільки лише за ними встигати! З цієї причини проблема зберегти енергію стала однією з найбільш актуальних для нашої держави на нинішньому етапі його розвитку.

Енергозбереження металопластикових вікон

Однією з найбільш важливих характеристик металопластикового вікна є його енергозбереження. Щоб дізнатися, наскільки теплоізоляційним є вікно, необхідно бути в курсі значення опору теплопередачі. І чим більше це значення виявиться, тим краще буде енергозбереження ваших вікон.

Звичайне скло має можливість проводити тепло не більше кладки цегли, менше бетону в два рази, а також в кілька разів більше матеріалів головною коробки, винятком є ​​алюміній. Для квартир, які опалюються, просто неприпустиме одинарне скління. Щоб підвищити енергозбереження металопластикових вікон часто проводиться зміна склопакетів, використовуючи два або ж три скляних листа з проміжками повітря від шести до двадцяти міліметрів. Повітря, що заповнює проміжок, є чудовим теплоізолятором. Щоб відстань між стеклами виявилося однаковим, по периметру використовують дистанційну спеціальну рамку, яка регулює правильне розташування стекол. Щоб волога не потрапляла в повітряний простір скло і рамку обробляють спеціалізованої мастикою.

У разі якщо ж створеної теплоізоляції для вас виявиться недостатньо і ви побажаєте її підвищити, тоді замість звичайного повітря в склопакет необхідно «закачати» важчий, наприклад, інертний аргон. Подібне рішення дасть можливість збільшити енергозбереження пластикових вікон приблизно на п’ятнадцять-двадцять відсотків.

На якому б газі не зупинився ваш вибір, буде це аргон, гексафторид, криптон, ксенон, необхідно пам’ятати про оптимальну ширині місця між листами скла.

Для найкращого енергозбереження металопластикових вікон також існує можливість застосовувати спеціалізовані нізкоеміссионниє покриття, що наносяться на скло. Бувають дані покриття «м’якими» і «твердими», вони позначаються, таким чином, i-покриття і k-покриття, а також покриття off-line і on-line.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *