Економічність пластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

На сьогоднішній день ринок пластикових вікон надає безліч компаній. Як відомо, попит – це батько пропозиції. Однак, ось наскільки дані вікна добре, як запевняє реклама? Щоб оцінити цей показник, фахівці вдалися до хитрощів, зробивши спеціальну методику, розміщувати зістарити штучно пластикові вікна. Чи здатна вона імітувати вплив на вікно, з яким воно піддавалося протягом тривалого часу при різноманітних несприятливих умовах (дощ, вітер, сонце та інше). Під час експериментів металопластикове вікно «зістарили» штучно на сорок років. Вікна декількох популярних фірм-виробників піддали процедурі. Лабораторна діагностика продемонструвала переконливо, що ПВХ вікна в період випробувань не піддалися яких-небудь серйозних змін і майже не постраждали! В необхідних межах норми збереглися і механічні властивості ПВХ профілів. Цікаво, що не змінився і зовнішній вигляд, однак завдяки спеціальним приладам були відзначені незначні колірні зміни. Але неозброєним оком їх було практично неможливо помітити. У зв’язку з цим випробуванням фахівці прийшли до висновку, що раніше обумовлений умовний термін служіння пластикових вікон п’ятдесят років – і це далеко ще не межа.

Також фахівці досліджували пластикові вікна щодо економічності.

В результаті цього були зроблені відповідні висновки:

вікна, вироблені в роздільно-спарених палітурках з клеєної деревини на 50-60% дорожче ПВХ вікон. Причому такі важливі «робочі» критерії, як технічні характеристики і якість у них були приблизно однакові. Тобто металопластикові вікна дешевше дерев’яних.
за властивостями енергозбереження пластикові вікна набагато краще дерев’яних, які встановлювалися років двадцять тому. З цієї причини якщо говорити про окупність нових вікон, то дослідники для металопластикових профілів оцінили в 4-8 років, а для дерев’яних роздільно-спарених конструкцій – 11-15 років.
кожні 4-5 років потрібно проводити фарбування дерев’яних вікон, щоб підвищує їх термін окупності, порівнюючи з ПВХ вікнами, майже не потребують додаткових витратах.
Висновок один: за більшістю критеріїв зміна дерев’яних конструкцій на пластикові обумовлена ​​не тільки естетичним виглядом і економічністю, а й тому, що термін служіння пластикових вікон набагато більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *