Екологічність пластикових вікон

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Прикро і втомлює витрачати час на багаторазове повторення істин. Однак, питання про пластикові вікна не перестають надходити. Із завидною постійністю і одноманітністю. Екологи запевняють – такі вікна шкодять здоров’ю. Ми відповідаємо – це нахабна брехня і повна нісенітниця. Пластикові вікна екологічні! Така ж, як і безліч інших комерційних «битв», на яких в ролі зброї виступають навколонаукові ВОІ шарлатанів від екології.

Екологічність пластикових вікон

Найпростіше спороти якогось роду нісенітницю з розумним виглядом, а після на все її лади повторювати, щоб купувати дивіденди, як квитки на симпозіуми, гранти на «науку» і іншу світську тусовку.

Що ж насправді? Хто з цих екологів наводить конкретний аргумент шкідливого впливу пластикових вікон на людей? Ніхто !!! При всьому при цьому ці ж «екологи» з радістю кип’ятять воду в пластикових чайниках, їжу нагрівають в пластикових мікрохвильових печах і стоять годинами в пробках, поглинаючи аромат пластикової автомобільної оббивки. І поки ще живі.

Подвійні стандарти і брехня на обличчя. Однак звідки ростуть ноги у цього міфу? Існує у нього реальна платформа. Суть в тому, що пластикові вікна не шкідливі, шкідливо їх виробництво. Наприклад, первинний випуск профілів – хімічний складний процес, який супроводжується викидом хімічних некорисних елементів в атмосферу і воду. Але кінцеве виробництво вікон ще шкідливіше. Тут два шкідливих етапу. Під впливом пив і фрез твердий пластик перетворюється не тільки в стружку, а також і в дрібний пил. Дана суспензія з приміщень виводиться за допомогою потужних систем вентиляцій … Швидше – повинна виводитися. Однак на практиці господарі віконних компаній, на чому тільки можна економлять. І, безумовно, на вентиляції.

Другий етап – це зварювання профілів. В результаті при плавці профілю насправді виділяються шкідливі елементи. Але! У звичайному стані всередині ПВХ пов’язані на рівні молекул. У мікронних частках, щось виділятися з пластикових вікон і в ході використання. Однак це «щось» зможе зловити лише найбільш надчутливий апарат і лише в герметично закритих лабораторних умовах. У реальності ці атоми в момент їх виділення здуваються рухом повітря. Якщо вже говорити про виділення шкідливих елементів в приміщенні – згадати краще про меблі. ДСП, наприклад, виділяє не по-дитячому, в порівнянні з ними пластикові вікна екологічні. На тлі одного комода всі міські вікна виділять набагато менше шкідливих речовин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *