Дерев’яні та металопластикові вікна. Порівняння

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Зараз металопластикові вікна вже давно є невід’ємною частиною більшості інтер’єрів. Але, як і у всіх інших сучасних досягнень, у них є як противники, так і прихильники. Є й <! – more -> затяті шанувальники дерев’яних вікон, які вважають їх найкращими тому, що вони довго і успішно застосовувалися раніше, а хтось вважає їх найбільш екологічним варіантом. Які ж вікна дійсно є найкращими, дерев’яні або все-таки металопластикові, кожен вирішить для себе сам. Перед тим, як зробити свій вибір, слід ретельно вивчити основні характеристики тих чи інших.

Дерев’яні та металопластикові вікна.

Актуальний зараз момент – шкоду, яку завдають природі. При конструюванні дерев’яних вікон застосовується деревина, яку отримують шляхом вирубки лісу. Металопластикові вікна виготовляють з штучних матеріалів. Але вони мають свій недолік: погано і дуже довго розкладаються в природному середовищі. Для того, щоб цього уникнути цей матеріал можна штучно утилізувати і потім повторно використовувати.

Багато хто говорить про те, що вікна з ПВХ завдають шкоди людині. Високоякісні вікна з металопластику не схильні виділяти ніяких шкідливих випарів, немає необхідності покривати їх спеціальними хімічними речовинами. Тому, для збереження власного здоров’я та здоров’я членів своєї сім, досить просто купувати недешеві, а висококласні конструкції. Вікнам з деревини необхідна спеціальна обробка, будь то фарби, лаки або просто спеціальні розчини для збереження їх текстури і зовнішнього вигляду. Це може привести до алергій, шкірних захворювань і хвороб дихальних шляхів.

Дерев’яні вікна підлягають заміні приблизно кожні 10 років, в той час як вікна з ПВХ – профілів можуть вірно служити терміном до 50 років. Природно, після такого тривалого проміжку часу вони вже не виглядають так ефектно, як нові. Крім тривалого терміну експлуатації ці вікна також високоміцні, навіть якщо площа вікна велика, або якщо це балкон. Метлопластикові вікна можуть непогано захистити від злому методом розбиття вікон, в той час як зламати дерев’яні вікна зовсім не складно.

На натуральних дерев’яних конструкціях необхідно постійно оновлювати шар лаку або фарби або, так як вони схильні накопичувати пил, а її важко видаляти з лакової поверхні. Металопластикові вікна ж досить буде просто протирати мильним розчином або простий чистою водою, а також періодично проводити профілактику фурнітури – це і весь необхідний догляд. Крім цього, в щоденному використанні вікна з ПВХ більш зручні завдяки існуючим в них кільком різним способам відкривання і дуже простим замкам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *