Будова металопластикового вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

Будь-яке металопластикове вікно складається з пластикової рами, посиленою металевим профілем, і встановленого в неї склопакета. З якої ж причини тоді вартість металоконструкцій так сильно різнитися? Адже на сьогоднішній день на ринку є можливість відшукати пропозицію і по 50 доларів за один квадратний метр, а також і по 1000. Суть не тільки в переплати і якості за марки знаменитих виробників, порівнюючи з вітчизняними, а також і в особливих будовах металопластикових вікон.

Приступимо з того, що розрізняються пластикові вікна між собою числом камер всередині конструкцій. Наприклад, в трикамерних профілях є по всьому периметру три камери незалежні один від одного, в п’ятикамерних – п’ять. Дані камери, які повітрям заповнені, і забезпечую тепло- і звукоізоляцію, і чим більше їх, тим зашита від холодного повітря і вуличного шуму надійніше.

Так як самі камери утворені за допомогою поперечних перемичок, що створюють каркас жорсткості, від їх числа засвистить і міцність вікна – це значить, що П’ятикамерне вікно апріорі буде міцніше, ніж трикамерну. Необхідно відзначити, що відсутність деформацій і міцність розрізняються не тільки числом камер, а також від самого якості ПВХ-вікна. І одним варіантом забезпечити собі максимальний захист при придбанні від утворення дефектів вікна в майбутньому – неможливо максимальне число камер, а виробник, який зарекомендував себе, на якість металопластикових конструкцій якого мало хто скаржиться.

Трохи про максимальній кількості в профілі камер.

Технологічно є можливість зробити і сім камер. Інша річ – це мало кому необхідно – теплозахист квартири повинна мати якісь межі, навіть якщо у вас вдома ростуть орхідеї з Африки.

Не слід плутати камери профілю з камерами склопакета – двох і більше стекол, між собою скріплені. Найбільш проста конструкція склопакета – з пари стекол – є однокамерною. Найбільш поширені склопакети – з трійки стекол.

Купуючи металопластикові вікна, необхідно попросити заздалегідь документи на використовувати конструкції скла і досить уважно вивчити всі специфікації. Є й інші елементи в складі пластикового вікна – фурнітура, герметизуючі прокладки. Однак, знаючи принципи пристрою вікон і правильно вибравши фірму-виробника, ви заочно дбаєте і про якість кожного з цих елементів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *