Арочні вікна

Ваш телефон*
Комментарий (необязательно)

В інтер’єрах багатьох будівель використовуються плавні лінії і вигнуті конфігурації елементів. Такі інтер’єри прийнято вважати класичними. Можна сказати, що арочні вікна теж стають виробами, стилістично стверджують класику.
Вікна арочного типу мають у верхній частині закруглену форму. Напівкруглий верх конструкції додає житлу оригінальність і вносить в інтер’єр атмосферу неповторного стилю.

Особливості арочних систем

Віконні системи даного типу здатні пропустити всередину житла набагато більше світла, ніж звичайні стандартні конструкції, тому такі вироби здатні додати сонячного тепла і “радувати око”. Арочні вікна наділені особливостями, які треба враховувати:
• верх арки при монтажі добре утеплюють, щоб не дати волозі і вітрі послабити деталі металопластикової конструкції;
• армування арочної дуги не виконують, а використовують деталі для додаткового захисту;
• вартість вікна з аркою вище, ніж у класичних вікон прямокутної форми.
З чого виготовляють арки
При виробництві арок використовується ПВХ високої якості. Арочні пластикові вікна добре захищають від вуличного шуму і володіють високими теплоізоляційними показниками, вони прості в ході і служать довгий час.
Види аркових конструкцій
На сьогоднішній день найбільш популярними залишаються віконні арки трьох видів:
1. На горищах і мансардах монтують компактні системи, звані «слуховими вікнами». Їх розміщують з урахуванням місця установки стандартних вікон, особливості будівлі та його даху.
2. Арка з розкладкою. В даному варіанті, закруглена частина виробу ділиться на ряд сегментів. Дані конструкції виглядають винтажно і навіть вишукано. Будівля, оснащене такими вікнами-арками, виглядає оригінально і стильно.
3. Вироби з однією або двома стулками. Для жител з достатньою площею, підійдуть двостулкові орні моделі, вони мають високу здатність до пропуску світла, їх можна легко відкрити для швидкого провітрювання будинку. Одностулкові арки доречні для установки в невеликих отворах, які часто бувають в холах, ванних і туалетних кімнатах.
Купити арочні вікна просто!
Якщо Ви зважилися на установку арочних вікон, то фото на нашому сайті допоможуть Вам визначитися з вибором виду вироби.
Арочні конструкції найбільш вигідно виглядають у великих будинках і котеджах, що мають достатню висоту стель. Встановивши таку віконну конструкцію, Ви обов’язково поліпшите зовнішній вигляд об’єкта і змусите сусідів заздрити Вам!
Телефонуйте нам прямо зараз, якщо мрієте про стильних, якісних і недорогих арочних вікнах, ціна на які у нас вигідніше, ніж у конкурентів!
Виробництво і монтаж ми виконуємо в найстисліші терміни, а сучасні арочні вікна ПВХ будуть радувати Вас не один десяток років!